Localizations image

Zregeneruj turbosprężarkę w (62-090) Bytkowie • 1 warsztatów z Bytkowa

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.63

Szukasz miejsca regeneracji turbosprężarek samochodowych w miejscowości Bytkowo? Od tej chwili możesz liczyć w znalezieniu mechanika od turbo na pomoc serwisu Regeneracja Turbosprężarek. Na wspomnianej stronie znajduje się spis specjalistów od turbin na terenie Bytkowo oraz wielu innych lokalizacji w Polsce. A teraz kilka słów o wsi Bytkowo. Miejscowość o nazwie Bytkowo to wieś w Polsce, zlokalizowana na terytorium województwa wielkopolskiego, w powiecie poznańskim, na terenie gminy Rokietnica.


Usługi świadczone przez warsztat regeneracji turbo w Bytkowie

Kiedyś na terenie Bytkowa znajdowało się pole golfowe. W okolicy Bytkowa nie przebiega żadna droga krajowa ani wojewódzka, mimo to każdego dnia przejeżdża tamtędy ogromna liczba samochodów ciężarowych oraz pojazdów osobowych, w których nie brakuje urządzeń turbo. Kierowcy bardzo cenią sobie obecność turbiny w ich samochodach, ponieważ dzięki posiadaniu turbosprężarki ich pojazdy mają znacznie wyższą moc oraz zdecydowanie mniej zużywają paliwa, co więcej, dzięki turbosprężarce auta nie przekraczają obowiązującej normy emisji spalin. Jednak pomimo wielu zalet turbin, mechanizmy turbo posiadają także wady. Jak wiadomo, turbiny narażone są na działanie wysokich temperatur oraz ogromnych sił nacisku, stąd też w turbosprężarkach bardzo często dochodzi do uszkodzeń łopatek, siłownika oraz wałka. Nie ma się co zanadto martwić w przypadku usterek turbo w Bytkowie, ponieważ na obszarze Bytkowa znajduje się nowoczesny warsztat regenerujący turbosprężarki samochodowe, znanych firm takich jak: KKK, Holset, IHI, Garrett oraz inne.

Do najważniejszych zadań mechaników od turbin z Bytkowa należą: regeneracja turbin, remont uszkodzonych elementów turbo, czyszczenie łopatek turbiny, wymiana zmiennej geometrii oraz montaż i demontaż turbosprężarek. Cennik za usługi świadczone na terytorium Bytkowa znaleźć można w poniżej umieszczonej tabeli.

Turbina przed oddaniem do klienta w specjalistycznej pracowni z Bytkowa Zregenerowane i wyczyszczone turbo z Bytkowa

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Bytkowie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Bytkowie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Bytkowem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Bytkowa 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Bytkowo 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Bytkowie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Bytkowo)

Opis

Loader

W Bytkowie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Bytkowa do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Bytkowa turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
62-090 Bytkowo Obornicka ROK01ML 52.512711/16.754740 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.