Localizations image

Zregeneruj turbo w Brzozy • Najlepsze warsztaty regeneracji turbosprężarek i naprawy turbin z 86-061 Brzozy

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.88

Miejscowość Brzoza a regeneracja turbosprężarki samochodowej na terytorium Brzozy? Na szczęście we wsi Brzoza funkcjonuje specjalistyczny zakład mechaniczny zajmujący się regeneracją turbin samochodowych. Dokładne dane na temat regeneracji i naprawy turbo w Brzozie znajdziesz na stronie Regeneracja Turbosprężarek. Brzoza to wieś zlokalizowana na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, w powiecie bydgoskim, w gminie Nowa Wieś Wielka. Liczba mieszkańców w Brzozie to około 3200 osób. Z czego zdecydowana większość mieszkańców porusza się samochodami wyposażonymi w silniki diesla i turbosprężarki, ale o turbo za chwilę.


Regeneracja turbosprężarek w Brzozie

Na terenie sołectwa Brzoza znajduje się kilkanaście obiektów, widniejących w ewidencji zabytków oraz jeden w rejestrze zabytków województwa kujawsko-pomorskiego, są to pałacyk myśliwski Skórzewskich w Brzozie-Mochyłku oraz kościół katolicki pod wezwaniem NMP Królowej Polski z plebanią, kaplica przydrożna, dworzec kolejowy, dawna mleczarnia oraz domy mieszkalne. Skrajem wsi Brzoza przebiega droga krajowa o numerze 25 (BoboliceBiały BórCzłuchówSępólno KrajeńskieKoronowo → Bydgoszcz → Inowrocław → StrzelnoŚlesinKoninKaliszOstrów Wielkopolski → Antonin → Oleśnica). Na drogach wsi Brzozy codziennie spotyka się kilkadziesiąt tysięcy samochodów osobowych i ciężarowych, na pewno większość z nich wyposażona jest w turbosprężarki. W przypadku uszkodzenia turbiny samochodowej mieszkańcy Brzozy mogą liczyć na szybką i skuteczną pomoc tutejszych mechaników, którzy pracują przy odpowiednio przystosowanych do regeneracji turbo maszynach. Na każdą zregenerowaną turbosprężarkę udzielają klientom dwunastomiesięcznej gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów, co jest również dużym atutem firmy z Brzozy.

Cennik za usługi wykonywane na terenie Brzozy to jest: czyszczenie łopatek turbiny, wymiana zmiennej geometrii, wyważanie turbosprężarek, wymiana zużytych części turbo na nowe elementy, montaż, remont oraz regeneracja turbo, a także demontaż turbo/turbin znajdą Państwo w poniżej zamieszczonej tabelce.

Turbosprężarka po regeneracji w laboratorium z Brzozy Naprawione oraz wyczyszczone turbo z Brzozy

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Brzozy

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Brzozy 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Brzozą 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Brzozy 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Brzoza 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Brzozy 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Brzoza)

Opis

Loader

W Brzozy nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Brzozy do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Brzozy turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
86-061 Brzoza Kasztanowa BRZ01C 53.033119/17.999809 Wyszukaj
86-061 Brzoza Łabiszyńska BRZ03N 53.029190/18.017441 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.