Localizations image

Regeneracja i naprawa turbosprężarek w 89-632 Brusach • Wyszukaj najlepszy warsztat z Brus

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Regeneracja i naprawa turbin w mieście Brusy w nowoczesnej pracowni regeneracji turbosprężarek! W pracowni w Brusach regenerowane są turbiny każdego typu, a wszystko to dzięki nowoczesnym i specjalistycznym maszynom, które dodatkowo zapewniają turbiną przywrócenie fabrycznych osiągów. Do pracowni w Brusach trafiają turbiny uszkodzone z powodu braku oleju silnikowego, z powodu zanieczyszczeń w oleju czy też uszkodzone w wyniku uderzenia ciała obcego.


W pracowni w Brusach można skorzystać z usługi regeneracji turbiny

Jeśli chodzi o miasto Brusy, to jest ono położone w granicach województwa pomorskiego, w powiecie chojnickim i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Brusy. Miasto powstało w 1351 roku na prawie chełmińskim, a po wojnie trzynastoletniej było wsią królewską, natomiast prawa miejskie miasto uzyskało dopiero w roku 1988. Zabytki miasta Brusy to przede wszystkim kościół parafialny pod wezwaniem Wszystkich Świętych z 1340 roku, cmentarz przykościelny z XIX wieku, kościół neoromański z drugiej połowy XIX wieku.

Przez miasto Brusy przebiegają drogi takie jak: wojewódzka numer 236 (Konarzynki → Swornegacie → Brusy), wojewódzka numer 235 (Korne → Chojnice).

Jako że miasto Brusy posiada dobre połączenie drogowe, to na ulicach miasta nie brakuje aut, a wśród nich diesli, dlatego też w mieście powstała nowoczesna pracownia regeneracji turbosprężarek, gdzie regenerowane są wszelkiego typu turbiny. Pracownia w Brusach słynie z nowoczesnych technologi regeneracji, z wysokiej jakości wykonywanych usług oraz z dodatkowej gwarancji dla klientów. Ceny, jakie oferuje pracownia w Brusach, dodatkowo zachęcają do skorzystania z usługi regeneracji turbo, zamiast zakupu nowej części. Cennik stworzony specjalnie dla miasta Brusy, zawierający najlepsze ceny za usługę regeneracji turbo znajduje się w tabeli poniżej.

Turbina po wymianie na stole w pracowni z Brus Turbosprężarka samochodowa z przywróconą w pełni sprawnością przesłana przez klienta z Brus

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Brusach

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Brusach 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Brusami 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Brus 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Brusy 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Brusach 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Brusy)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Brusach nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Brus do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Brus turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
89-632 Brusy Karpaty Plac Jana Pawła II BRU01N 53.884880/17.722231 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.