Localizations image

Regeneracja turbo • Naprawa turbin • Czyszczenie turbosprężarek • 63-940 Bojanowo

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Regeneracja i naprawa turbosprężarek dostępna w mieście Bojanowo od ręki! Wybierz się w Bojanowie do specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek, gdzie każda turbina przed regeneracją przechodzi złożony proces diagnostyki. Cała oferta pracowni opiera się na: szczegółowej diagnostyce, czyszczeniu, wyważaniu i regeneracji turbiny. Klienci bardzo chętnie wybierają to właśnie miejsce ze względu na wysoką jakość usług i atrakcyjne ceny.


Profesjonalna regeneracja turbosprężarek w Bojanowie

Samo miasto Bojanowo położone jest w granicach województwa wielkopolskiego, w powiecie rawickim i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Bojanowo. Powierzchnia miasta Bojanowo to około 2,4 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 2940 osób. Miasto Bojanowo zostało założone w XVI wieku, a prawa miejskie uzyskało dnia 16 kwietnia 1638 roku. Ciekawostką jest, że w roku 1929 w mieście Bojanowo urodził się znany polski aktor Mieczysław Stoor.

Do zabytków Bojanowa należą: park imienia Stefana Batorego, browar wybudowany w 1881 roku, remiza strażacka, dawna synagoga z XVIII wieku, willa Franza Junkego.

Przez miasto Bojanowo przebiegają drogi takie jak: krajowa numer S5 (Nowe Marzy → Świecie → Bydgoszcz → Białe BłotaSzubinŻninGniezno → Poznań → StęszewKościanŚmigielLesznoRawiczŻmigród → Prusice → Trzebnica → Wrocław), krajowa numer 36 (ProchowiceLubinŚcinawaWińsko → Załęcze → Rawicz → KrotoszynOstrów Wielkopolski).

Jeśli chodzi o gospodarkę Bojanowa, to rozwija się ona bardzo dobrze, czego świetnym przykładem jest specjalistyczna pracownia regeneracji turbosprężarek w mieście. Warto wspomnieć o tym, że pracownia w Bojanowie oferuje roczną gwarancję na zregenerowaną turbinę bez limitu kilometrów, co jest bardzo dużym plusem dla klientów pracowni. Cennik dla miasta Bojanowo wraz z cenami za usługę regeneracji znajduje się w tabeli poniżej.

Turbo przed oddaniem do klienta w laboratorium w Bojanowie Urządzenie turbosprężarki naprawione przez fachowców w Bojanowa

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Bojanowie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Bojanowie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Bojanowem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Bojanowa 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Bojanowo 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Bojanowie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Bojanowo)

Opis

Loader

W Bojanowie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Bojanowa do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Bojanowa turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
63-940 Bojanowo Osada Pierwsza Henryka Dąbrowskiego BOJ02N 51.704552/16.746700 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.