Localizations image

Regeneracja turbo • Naprawa turbin • Czyszczenie turbosprężarek • 97-340 Bazar

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Czy w miejscowości Bazar uda się szybko i fachowo zregenerować turbosprężarkę? Tak dzięki stronie Regeneracja Turbosprężarek jest to możliwe już teraz! Na tejże stronie znajdziesz mechanika od turbo nie tylko we wsi Bazar, ale w wielu innych lokalizacjach. Co do turbosprężarek, to są to bardzo cenne urządzenia w naszych samochodach, pozwalają na uzyskiwanie wyższych osiągów oraz zmniejszają spalanie. Dlatego w obecnych czasach bardzo chętnie kupuje się pojazdy z zamontowaną w osprzęcie silnika turbosprężarką. Turbo to mechanizm złożony z turbiny oraz sprężarki, które są osadzone na wspólnym wałku. Bazar to wieś położona w województwie łódzkim, dokładnie w powicie piotrkowskim.


Miejscowość Bazar a usługa regeneracji turbo

Bazar jest wsią założoną dzięki dobrej woli Jana III Sobieckiego. Liczba zaludnienia dla Bazaru to 200 osób. Przez Bazar przebiega ważna droga wojewódzka numer 83, a w niedalekiej odległości znajduje się także droga krajowa numer 17 (Warszawa Zakręt → Garwolin → Ryki → Kurów → Piaski → Krasnystaw → Zamość → Tomaszów Lubelski → Hrebenne). W pobliżu Bazaru codziennie przejeżdża niezliczona liczba samochodów osobowych oraz pojazdów ciężarowych. Prawie każdy z przejeżdżających samochodów posiada turbosprężarkę samochodową. A turbo to bardzo pomocny dla kierowców mechanizm pozwala na uzyskiwanie znacznie wyższej mocy oraz zmniejsza spalanie. Gdy z różnych przyczyn dojdzie do uszkodzenia turbiny, to należy wtedy jak najszybciej wybrać się do znajdującego się terenie Bazaru warsztatu regeneracji turbo. Dzięki specjalistycznym maszynom oraz sprzętom mechanicy w Bazarze są w stanie nawet w stu procentach przywrócić turbinie jej fabryczne osiągi.

Cennik za czyszczenie, regenerację oraz wyważanie, montaż i demontaż turbin znajdą Państwo w poniższej tabeli.

Turbina po wyważaniu w nowoczesnej pracowni z Bazaru Naprawiona przez fachowców turbina z Bazaru

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Bazarze

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Bazarze 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Bazarem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Bazaru 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Bazar 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Bazarze 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Bazar)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Bazarze nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Bazaru do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Bazaru turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
97-340 Bazar Legionów Polskich RPR01N 51.298771/19.639919 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.