blog

Turbosprężarki: Wzmacniamy moc, oszczędzamy portfel!

30 października 2023

Mamy dla Ciebie dostępnych ponad 3000 turbosprężarek!
Regeneracja turbosprężarki
od 299 zł netto
Nowa turbosprężarka
od 899 zł netto
Stan
Dostępne
Turbina
od 500 zł
Gwarancja
2 lata, bez limitu km
Nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części
Udostępnij element

Turbosprężarka, choć może wydawać się niewielką częścią pojazdu, odgrywa kluczową rolę w poprawie wydajności silnika, dlatego w czasie awarii, ze względów ekonomicznych, warto rozważyć jej regenerację. Gdy turbosprężarka ulega uszkodzeniu lub działa nieprawidłowo, wpływa to negatywnie na wydajność pojazdu, a także może obciążyć Twój portfel. Zadaniem turbo jest sprężanie powietrza przed dostarczeniem go do silnika, co prowadzi do zwiększenia mocy i jednoczesnego obniżenia zużycia paliwa. Zatem nie zastanawiaj się ile mocy daje turbina Twojemu samochodowi, zregeneruj turbo już dziś! 

Naprawa samochodów

W naszej ofercie znajdziesz turbosprężarki:

  • nowe
  • regenerowane
  • używane z gwarancją

regeneruj
turbosprężarkę

Naprawa Turbosprężarki

Regeneracja turbosprężarki: Klucz do Sukcesu

Regeneracja turbosprężarki to proces przywracania jej pełnej sprawności, przy minimalnych kosztach w porównaniu z zakupem nowej jednostki. Kiedy przeprowadzana jest przez wykwalifikowany zespół ekspertów, taki proces może przynieść wiele korzyści:
Oszczędność finansowa: Regeneracja jest znacznie tańszą opcją niż zakup nowej turbosprężarki. Oznacza to, że możesz zainwestować zaoszczędzone środki w inne ulepszenia pojazdu.
Wzrost mocy: Regenerowana turbosprężarka przywraca pełną moc silnika, a czasem nawet może ją poprawić. Przekłada się to na dynamiczną jazdę i jeszcze większą przyjemnością z prowadzenia pojazdu.
Oszczędność paliwa: Dzięki zwiększonej wydajności, regenerowana turbosprężarka pomaga zmniejszyć zużycie paliwa, co jest korzystne zarówno dla Twojego budżetu, jak i dla środowiska naturalnego.
Dłuższa żywotność: Proces regeneracji może przedłużyć żywotność turbosprężarki i pomóc uniknąć kosztownych napraw lub wymiany na nową.

Kiedy potrzebna jest regeneracja turbosprężarki? 7 sygnałów

Wyważanie Turbosprężarki

Regeneracja turbosprężarki jest konieczna w przypadku jej uszkodzenia lub utraty wydajności. Oto kilka sygnałów, które wskazują, że turbosprężarka może wymagać regeneracji:
1. Spadek mocy silnika: Jeśli zauważasz, że Twój pojazd traci moc, a przyspieszenie staje się słabsze, może to być sygnał, że turbosprężarka nie pracuje prawidłowo.
2. Zwiększone zużycie paliwa: Uszkodzona turbosprężarka może prowadzić do większego zużycia paliwa, co odczujesz w portfelu.
3. Nadmierny hałas lub wibracje: Drgania i hałas pochodzący z obszaru turbosprężarki mogą wskazywać na problemy z równowagą lub uszkodzeniem wewnętrznych komponentów.
4. Wycieki oleju lub dymienie: Jeśli zauważasz wycieki oleju lub dymienie z obszaru turbosprężarki, może to oznaczać uszkodzenie uszczelek lub innych elementów.
5. Błąd diagnostyczny: Często awarie turbosprężarki mogą być wykrywane przez system diagnostyczny pojazdu, który generuje błąd lub komunikat na komputerze diagnostycznym.
6. Trudności z osiąganiem prędkości maksymalnej: Jeśli Twój pojazd ma problemy z osiągnięciem maksymalnej prędkości, nawet przy pełnym obciążeniu gazu, to może być związane z uszkodzoną turbosprężarką.
7. Błędy na desce rozdzielczej: Silnik pojazdu może generować kody błędów, które wskazują na problemy z turbosprężarką.

Twoja turbosprężarka zasługuje na drugą szansę

Podsumowując, regeneracja turbosprężarki to klucz do optymalnej mocy silnika i oszczędności w budżecie. Daj swojej turbosprężarce szansę na pełną wydajność i ciesz się korzyściami zarówno na drodze, jak i w portfelu. Skonsultuj się z doświadczonymi ekspertami w dziedzinie regeneracji turbosprężarek, aby zapewnić sobie usługi najwyższej jakości i zyskać pewność, że Twój pojazd działa z pełną mocą. Niech Twoja turbosprężarka znowu robi to, co najlepiej potrafi - wzmacnia moc i oszczędza Twój budżet.

Oceń wpis Aktualna ocena:  4.00

Dodaj komentarz

Oceń wpis Aktualna ocena: 4.00
Wpisz nazwę użytkownika
Wpisz treść wiadomości

Komentarze

Dowiedz się więcej

O turbosprężarkach i ich naprawie

Bosch Diesel
Service Pawlik

Autoryzowana, specjalistyczna pracownia regeneracji i naprawy turbosprężarek. Regenerujemy turbosprężarki na terenie całego kraju

Autoryzowany warsztat Melett

Turbosprężarki Garrett, Melett, BorgWarner, IHI, Honeywell, Hitachi, Toyota, Holset, Mitsubishi