Localizations image
Strona główna / Aktualności / Turbosprężarki Warszawa

Turbosprężarki Warszawa

Turbosprężarki Warszawa – gdzie warto regenerować turbinę – Melett Serwis


Warszawa to największe miasto w Polsce, będące także jej stolicą. W tak wielkiej aglomeracji występuje mnóstwo samochodów turbodoładowanych, a wokół niej pracują na polach maszyny rolnicze, również posiadające ten system doładowania. Gdzie szukać pomocy w przypadku jego uszkodzenia?

Regeneracją zajmują się wyspecjalizowane serwisy Melett


Serwisy Melett, posiadające zarówno odpowiednie narzędzia i maszyny, części, jak i wyszkolonych pracowników. W ASO Bosch Diesel Service – Pawlik w Stalowej Woli korzystamy z najnowszych modeli wyważarek firmy SCHENCK i Cimat, a proces regeneracji przeprowadzany jest w warunkach laboratoryjnych. Swoim działaniem obejmujemy cały kraj, w tym także Warszawę i całe województwo Mazowieckie np. Radom, czy Pruszków.

Co to jest regeneracja?

Regeneracja turbosprężarek to działanie mające na celu sprawdzenie poszczególnych części i wymianę uszkodzonych na nowe, oryginalne. Gdy turbosprężarka trafia do serwisu, specjaliści są w stanie określić przyczynę jej uszkodzenia i poinformować nas o niej. Pamiętajmy, że turbosprężarki zwykle ulegają awarii z takich powodów jak brudny olej, nieszczelność układów przelotowych czy niesprawne filtry. Jest to rozwiązanie wielokrotnie tańsze od zakupu nowej turbosprężarki i jednocześnie zapewniające nam w pełni sprawne urządzenie.

Demontaż

Naprawa turbosprężarki zaczyna się od wymontowania wszystkich elementów turbosprężarki z pojazdu i rozebrania ich na części. Następnie każdy element jest dokładnie weryfikowany pod kontem uszkodzeń oraz czyszczony i piaskowany.

Sprawdzanie elementów

Po oczyszczeniu wszystkie części są szczegółowo sprawdzane, porównywane są z zaleceniami producenta ich parametry. Jeżeli jakikolwiek element nie spełnia wymagań, musi zostać wymieniony.

Regeneracja – Naprawa - Wymiana

Uszkodzone podzespoły serwis Melett naprawia lub wymienia korzystając z oryginalnych części pochodzących od producenta danej turbosprężarki samochodowej. Elementy, które można ponownie wykorzystać poddawane są czyszczeniu ultradźwiękowemu, a koszty i cena regeneracji określana jest bezpośredni przed naprawą. Przy każdym serwisie turbosprężarki wymieniane zostają łożyska, uszczelki oraz pierścienie uszczelniające. Następnie sprawdzane jest wyważenie turbosprężarki na specjalnie przystosowanych wyważarkach.

Montaż

Na koniec serwisanci składają ponownie turbosprężarkę oraz sprawdzają jej szczelność, po czym sprawdzają i w razie konieczności regulują parametry ciśnienia doładowania.

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Dodaj komentarz

Loader
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Turbina passat b6 – turbosprężarka po regeneracji i naprawie 02 października 2018

Turbina passat b6 – turbosprężarka po regeneracji i naprawie

UWAGA!!! TURBINA PASSAT B6 – TURBINA PO REGENERACJI – TURBINA SAMOCHODOWA ZASADA...

Turbosprężarki Wrocław – Turboserwis – warsztaty Melett 12 października 2018

Turbosprężarki Wrocław – Turboserwis – warsztaty Melett

Regeneracja turbin samochodowych – wysyłkowo z całej Polski Wrocław to czwarte...

Regeneracja turbin Krosno 02 października 2018

Regeneracja turbin Krosno

REGENERACJA TURBIN W KROŚNIE | Podkarpackie naprawy turbosprężarek – TurboSerwis...

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.