Localizations image
Strona główna / Aktualności / Turbosprężarki Mielec

Turbosprężarki Mielec

Turbosprężarki Mielec – Regeneracja turbin – AUTORYZOWANY WARSZTAT MELETT

Udostępnij
Zapraszamy do polubienia naszego kanału
Zapraszamy do polubienia naszego profilu na instagramie
Zapraszamy do polubienia naszego profilu na wykop.pl


Mielec, to położone w dolinie Wisłoki średniej wielkości miasto. Mieszka tu około 61 tysięcy ludzi na obszarze 47km2.

Pierwsze wzmianki o mieście pojawiają się na przełomie XIII i XIV. W drugiej połowie XIV wieku umiejscowiona została tu parafia mielecka. Mielec to jeden z ośrodków przemysłowych województwa Podkarpackiego. Znajdują się tu Polskie Zakłady Lotnicze, w których produkowane są między innymi samolot wielozadaniowy M28 Skytruck, jedna z najpopularniejszych konstrukcji na świecie M18 Dromader czy też śmigłowiec transportowy S-70i Black Hawk. W Mielcu powstają także repliki samochodu AC Cobra oraz najbardziej luksusowy polski samochód Leopard 6 Litre Roadster. Firma Melex wytwarza pojazdy elektryczne eksportowane na cały świat. Wyrabiane są tu meble, okna i szkło hartowane.

Tak duża ilość przedsiębiorstw oraz ważna pod względem logistycznym lokalizacja wiążą się z dużą liczbą samochodów. Spora ich część wyposażona jest w systemy turbodoładowania, które, mimo iż wytrzymałe, czasem ulegają uszkodzeniu i czasami regeneracja turbiny jest nieunikniona. Aby nie dopuścić do wszelkich uszkodzeń, powinniśmy dbać o nasze auto, ponieważ większość awarii układu doładowania nie jest spowodowana wyeksploatowaniem komponentów, lecz nieumiejętnym użytkowaniem pojazdu wyposażonego w turbosprężarki Mielec, słabej jakości olejem lub wadliwymi filtrami. Gdy dojdzie do takiej sytuacji, najlepszym wyjściem jest oddanie turbosprężarki do wyspecjalizowanego serwisu Bosch Diesel Service Pawlik – Turbo Serwis Melett w celu regeneracji.

Regeneracja turbosprężarki to prościej mówiąc jej naprawa opinie o tym nazewnictwie są różne. Polega ona na zastąpieniu uszkodzonych części urządzenia nowymi. Jest to rozwiązanie o wiele tańsze od kupna nowej turbosprężarki i zarazem nieporównywalnie bezpieczniejsze od kupna używanej, ale nie sprawdzanej. Gdy odeślemy uszkodzone urządzenie do serwisu turbo, specjaliści rozbiorą je, wyczyszczą i sprawdzą pod kątem podanych przez producenta parametrów technicznych. Następnie wymienią zużyte łożyska, pierścienie olejowe i uszczelki na nowe, wraz z uszkodzonymi elementami. Przy składaniu sprawdzą oni również wyważenie turbosprężarki, w razie potrzeby korygując je. Tak naprawiony system turbodoładowania może nam służyć jeszcze długi czas, nie stwarzając najmniejszych problemów i dodatkowych kosztów. Zadzwoń i umów się na przegląd turbiny tel. działu turbosprężarek 609707060.

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Dodaj komentarz

Loader
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Turboserwis Melett – Regeneracja Turbiny Wrocław 02 października 2018

Turboserwis Melett – Regeneracja Turbiny Wrocław

Naprawa turbosprężarki we Wrocławiu – TURBO-SERWIS Wrocław to jedno z największych...

Zasada działania turbosprężarki samochodowej 02 października 2018

Zasada działania turbosprężarki samochodowej

Turbosprężarka samochodowa - zasada działania Turbosprężarki są coraz częstszym...

Koszt regeneracji turbosprężarki - Problemy w eksploatacji turbo 02 października 2018

Koszt regeneracji turbosprężarki - Problemy w eksploatacji turbo

Regeneracja turbo - cena Teoretycznie, turbosprężarka skonstruowana jest tak,...

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.