Localizations image

Regeneracja turbosprężarek warszawa

Czas przeczytania tekstu: 2 minuty
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.81

Naprawa turbosprężarek w Warszawie – Gwarancja jakości serwisów Melett i ASO Bosch Diesel Service

Warszawa to miasto stołeczne Polski i województwa mazowieckiego, będące największą metropolią w kraju zarówno pod względem powierzchni(517,24km2) jak i ludności, wynoszącej 1 735 442 mieszkańców.

Turbosprężarka z Warszawy, naprawiona, na gwarancji
Naprawa turbosprężarek w Warszawie


Czyszczenie turbin pod Warszawą

Jest to jedyne miasto w Polsce, którego ustrój określono odrębną ustawą i drugie(po Lwowie) miasto odznaczone Krzyżem Srebrnym Orderu Wojennego Virtuti Militari. Warszawa jest bardzo ważnym ośrodkiem naukowym, politycznym, kulturalnym i gospodarczym, a także głównym węzłem transportowym Mazowsza. Przez miasto obecnie przebiega 6 dróg krajowych, 3 ekspresowe i 14 wojewódzkich. Jest to największy po Górnośląskim Okręgu Przemysłowym ośrodek przemysłowy w kraju, znajdują się tu zakłady produkcyjne takich spółek jak ArcelorMittal, E. Wedel, Polfa Tarchomin czy Procter & Gamble. Swoje siedziby w warszawie posiada aż 1/12 przedsiębiorstw działających w Polsce.

W tej wielkiej metropolii przemieszcza się duża liczba pojazdów wyposażonych w turbodoładowanie, które czasem ulega uszkodzeniu. Turbosprężarki należą do najwytrzymalszych urządzeń montowanych w samochodach, są jednak wrażliwe na złe smarowanie i zanieczyszczenia, które mogą doprowadzić do poważnej awarii. Chcąc uniknąć kosztownego usuwania usterek, lepiej jest dbać o częste wymiany oleju silnikowego, filtru powietrza i filtru oleju, a także o regularne przeglądy stanu technicznego pojazdu.

Turbina wyczyszczona w pracowni pod Warszawą
Czyszczenie turbin pod Warszawą


Regeneracja turbo z Warszawy

W przypadku uszkodzenia układu turbodoładowania dobrym rozwiązaniem jest jego regeneracja w Bosch Diesel Service Pawlik ASO MELETT, polegająca na demontażu wszystkich elementów oraz ich dokładnym wyczyszczeniu i sprawdzeniu pod kątem wszelkich nieprawidłowości, a następnie wymianie wadliwych komponentów razem z częściami eksploatacyjnymi takimi jak łożyska czy pierścienie uszczelniające. Regeneracja jest rozwiązaniem najkorzystniejszym ekonomicznie, ponieważ jest tańsza od zakupu nowej turbosprężarki oraz bezpieczniejsza od nabycia używanego i niekoniecznie sprawdzonego technicznie egzemplarza. Wyspecjalizowani pracownicy serwisów są także w stanie wyważyć zregenerowane urządzenie przy użyciu odpowiednich narzędzi i maszyn.

Turbo z Warszawy poddane wnikliwej analizie i dokładnej regeneracji
Regeneracja turbo z Warszawy

Komentarze

jarognniew 2019-08-23 13:50:23

Działać również wysyłkowo, bo chętnie odesłałbym do regeneracji moją turbinkę

Dodaj komentarz

Loader
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Czyszczenie turbo 02 października 2018

Czyszczenie turbo

Zacina się zmienna geometria? Co zrobić? Wynalezione w 1905 roku przez szwajcara...

Budowa turbosprężarki – Melett warsztat 02 października 2018

Budowa turbosprężarki – Melett warsztat

W 1905 roku szwajcarski wynalazca, dr. Alfred Büchi opatentował turbodoładowanie....

Uszkodzona turbina 02 października 2018

Uszkodzona turbina

USZKODZONA TURBINA – Melett Serwis pomaga rozwiązać problemy podczas regeneracji...

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.