Localizations image
Strona główna / Aktualności / Regeneracja turbosprężarek Katowice

Regeneracja turbosprężarek Katowice

Naprawa turbin w Katowicach – Turbosprężarki Śląsk – Serwis-turbo

Katowice są miastem na prawach powiatu ulokowanym we wschodniej części Górnego Śląska, na obszarze Wyżyny Śląskiej, nad rzekami Kłodnicą oraz Rawą.

Miasto założone zostało w okolicach XVI wieku i jest obecnie dziesiątym miastem w kraju pod względem populacji, wynoszącej około 302 000 mieszkańców oraz jedenastym pod względem powierzchni, która obejmuje 164,64km2. Jest to także główne miasto konurbacji górnośląskiej, której liczba mieszkańców wynosi, w zależności od kryteriów delimitacji, od 2,2 do nawet 3,5 miliona osób. Katowice należą do najważniejszych węzłów komunikacyjnych w Polsce i Europie, zarówno pod względem dróg jak i kolei, posiada także funkcjonujący międzynarodowy port lotniczy Katowice-Pyrzowice. Miasto jest też jednym z najlepiej prosperujących i największych ośrodków gospodarczych w kraju z rozbudowaną kopalni węgla i wieloma centrami technologicznymi oraz usługowymi. Blisko są także miejscowości Jaworzno, Bielsko Biała, Sosnowiec, Gliwice.

Naprawiona turbosprężarka z Katowic
Naprawa turbin w Katowicach


Regeneracja turbo Katowice

W tak wielkiej aglomeracji jak konurbacja górnośląska przemieszcza się codziennie po drogach wiele samochodów wyposażonych w systemy turbodoładowania, które zaniedbane mogą odmówić posłuszeństwa. Pragnąc uniknięcia wysokich kosztów serwisu, związanych z uszkodzeniami turbosprężarki i jednostki napędowej, należy odpowiednio dbać o swój pojazd, regularnie wymieniając filtry powietrza i oleju oraz olej silnikowy, przy użyciu odpowiednio dobranych produktów możliwie najwyższej jakości. Należy także ostrożniej eksploatować jednostkę turbodoładowaną, nie zatrzymując jej pracy przy wysokich obrotach lub od razu po skończonej jeździe, ani nie ruszać zaraz po uruchomieniu.

Turbo z Katowic zregenerowane z użyciem najnowocześniejszych technologii
Regeneracja turbo Katowice


Czyszczenie turbosprężarek w Katowicach


W razie podejrzenia usterki układu turbodoładowania należy niezwłocznie skontaktować się z mechanikiem Turbo-serwisu Pawlik ASO Melett, ponieważ większość objawów wskazujących na uszkodzenie turbosprężarki może być spowodowana awarią w zupełnie innym miejscu. W przypadku absolutnej pewności uszkodzenia turbosprężarki najlepszym rozwiązaniem jest oddanie jej do wyspecjalizowanego serwisu turbo, w którym poddana zostanie regeneracji, będącej tańszą i równie dobrą alternatywą dla zakupu nowego egzemplarza. Regeneracja turbodoładowania turbosprężarki Łódź związana jest z dokładną diagnostyką, czyszczeniem i wymianą uszkodzonych oraz wyeksploatowanych komponentów turbosprężarki. W przypadku, gdy wymieniany jest cały rdzeń turbosprężarki CHRA MELETT, bardzo ważną czynnością jest odpowiednie wyważenie go, do którego konieczne jest użycie produkowanych specjalnie w tym celu wyważarek SCHENCK. Takie wyważarki posiadają tylko wyspecjalizowane w regeneracji turbosprężarek serwisy, dzięki czemu są one w stanie zapewnić odpowiednie działanie naprawianego układu turbodoładowania na długi czas.

Turbosprężarka z Katowic po czyszczeniu w pracowni
Czyszczenie turbosprężarek w Katowicach

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Dodaj komentarz

Loader
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Turbo Mielec 02 października 2018

Turbo Mielec

TURBO MIELEC | Specjalizacja – części Melett – Naprawa Wysyłkowa Turbosprężarek Mielec...

Ciśnienie turbosprężarki - Ciśnienie doładowania turbiny, jak sprawdzić prawidłowe działanie turbiny ? 02 października 2018

Ciśnienie turbosprężarki - Ciśnienie doładowania turbiny, jak sprawdzić prawidłowe działanie turbiny ?

Ciśnienie doładowania turbosprężarki, jak sprawdzić prawidłowe działanie...

Turbosprężarki Rzeszów 12 października 2018

Turbosprężarki Rzeszów

TURBOSPRĘŻARKI RZESZÓW | Podkarpacki MELETT SERWIS – Naprawa turbin ASO BOSCH...

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.