Localizations image
Strona główna / Aktualności / Regeneracja turbin Lubelskie

Regeneracja turbin Lubelskie

Regeneracja turbin Lubelskie

Udostępnij

Zapraszamy do polubienia naszego kanału
Zapraszamy do polubienia naszego profilu na instagramie
Zapraszamy do polubienia naszego profilu na wykop.plREGENERACJA TURBIN LUBELSKIE | Centrum naprawy turbosprężarek Lublin – Sieć serwisów Melett i Bosch Diesel Service. Najlepsze dla twojego silnika turbo

Województwo lubelskie jest trzecią co do powierzchni jednostką samorządu terytorialnego w Polsce, zajmującą obszar 25 122,49km2, co stanowi 8% powierzchni Polski.

Położone na wschodzie Polski, między Bugiem i Wisłą województwo graniczy z należącym do Białorusi obwodem brzeskim na długości 165,2km oraz leżącymi w granicach Ukrainy obwodami lwowskim i wołyńskim na długości 282,5km. Na terenie kraju lubelskie graniczy z czterema województwami: podlaskim(3,9km) na północy, mazowieckim(362,6km) na północy i zachodzie, świętokrzyskim(33,1km) na zachodzie oraz podkarpackim na długości granicy południowej wynoszącej 297,4 kilometrów. Województwo lubelskie zamieszkiwane jest przez około 2 147 750 osób, zaś gęstość zaludnienia wynosi 85os./km2. Na terenie obecnego województwa lubelskiego istniało niegdyś kilka dużych krain historycznych, takich jak ziemia lubelska, ziemia łukowska, Stężycka i fragment ziemi sandomierskiej, należących do Małopolski, a także części Polesia i Rusi Czerwonej. Znajdują się tu dwa parki narodowe, czyli Roztoczański Park Narodowy i Poleski Park Narodowy oraz 87 rezerwatów przyrody i 1513 pomników przyrody. Do największych miast województwa należą Lublin, Zamość, Chełm i Biała Podlaska.

W województwie lubelskim istnieje dużo obszarów rolnych, znajdują się tu także duże ośrodki przemysłu spożywczego, cementowego, metalurgicznego, motoryzacyjnego, lotniczego czy maszynowego, na jego obszarze istnieje także Lubelskie Zagłębie Węglowe. Wydobywany jest tu węgiel kamienny i wapienie. Na terenie województwa istnieją siedziby i zakłady produkcyjne takich firm jak Lubella, Herbapol Lublin, należące do brytyjsko-włoskiego konsorcjum AgustaWestland Polskie Zakłady Lotnicze Świdnik, Zakłady Azotowe Puławy, APIS, Fabryka Łożysk Tocznych – Kraśnik czy fabryka mebli Black Red White. W Świdniku znajduje się międzynarodowy port lotniczy Lublin-Świdnik, zaś przez całe województwa Przechodzie wiele dróg o znaczeniu krajowym.

Jest to województwo mocno opierające się na transporcie drogowym, dlatego pojawia się tu wiele pojazdów wyposażonych w układy turbodoładowania. W przypadku korzystania z takiego pojazdu warto pamiętać, że uszkodzenie turbosprężarki wcale nie musi oznaczać ogromnych kosztów związanych z zakupem nowego egzemplarza, ponieważ można oddać zepsute urządzenie do profesjonalnego zakładu Melett Turboserwis - Pawlik, który zajmuje się na co dzień regeneracją turbosprężarek, zaczynającą się od rozebrania układu na części pierwsze i dokładnego wyczyszczenia każdej z nich. Po tym zabiegu przychodzi czas na skrupulatne przebadanie każdej części pod kątem mankamentów i defektów, nawet tych o mikroskopijnych rozmiarach, co jest możliwe dzięki wykorzystywanym w tym celu specjalistycznym urządzeniom diagnostycznym. Gdy zostanie wykryta przyczyna awarii, jest ona usuwana wraz ze wszystkimi zniszczonymi komponentami oraz elementami eksploatacyjnymi, takimi jak łożyska i pierścienie uszczelniające. Regeneracja turbosprężarki pozwala na tańsze niż zakup nowego egzemplarza doprowadzenie urządzenia do sprawności równej wyjściu z fabryki, dzięki czemu właściciel pojazdu z regenerowanym w odpowiednim serwisie układem doładowania będzie mógł cieszyć się z jazdy jeszcze przez wiele kilometrów.

Dodaj komentarz

Loader
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Super niska cena, koszty regeneracji turbosprężarek 02 października 2018

Super niska cena, koszty regeneracji turbosprężarek

SUPER NISKA CENA REGENERACJI TURBINY BUDOWA TURBOSPRĘŻARKI – CZĘŚCI DO REGENERACJI...

Objawy awarii turbosprężarki 02 października 2018

Objawy awarii turbosprężarki

Awaria turbosprężarki - co robić? Objawy awarii turbosprężarki | Sprawdzenie,...

Autoryzowany serwis turbin – rodzaje i schemat turbin 02 października 2018

Autoryzowany serwis turbin – rodzaje i schemat turbin

Kompresor czy turbosprężarka? W silnikach stosowane są bardzo różne rodzaje...

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.