Localizations image
Strona główna / Aktualności / Regeneracja turbin Łódź – Bosch Diesel Service – ASO Melett

Regeneracja turbin Łódź – Bosch Diesel Service – ASO Melett

Regeneracja turbin Łódź

Łódź jest miastem na prawach powiatu, położonym w środkowej Polsce. Jest to także siedziba władz województwa łódzkiego oraz przejściowa siedziba władz państwowych w 1945 roku. Miasto Łódź znajduje się w środkowej części województwa łódzkiego, na Wzniesieniach Łódzkich i Wysoczyźnie Łaskiej. Jest to obecnie trzecie pod względem liczby mieszkańców(706 000) miasto w Polsce oraz czwarte pod względem powierzchni, wynoszącej 293,25km2. W Łodzi krzyżuje się wiele linii kolejowych, a także drogi krajowe z Gdańska i Torunia, z Konina, Wrocławia, Piotrkowa Trybunalskiego i Częstochowy oraz z Warszawy. Tuż obok miasta krzyżują się dwie autostrady transeuropejskie: A1 i A2.

Obecnie przemysł włókienniczy, który niegdyś stanowił o potędze Łodzi, ma coraz mniejsze znaczenie

Zregenerowana turbina z Łodzi na stole w pracowni
Regeneracja turbin Łódź


Naprawa turbosprężarek w Łodzi

Rozwijają się za to centra usług zaplecza biznesowego, centra logistyczne oraz wytwórnie sprzętu AGD. Zainwestowały tu takie firmy jak Bosch, Gillete, Dell czy Comarch. Na przestrzeni ostatnich lat rozwinęła się także infrastruktura komunikacyjna, przetwarzając miasto w jeden z głównych węzłów komunikacyjnych Polski.

Aglomeracja łódzka liczy sobie około 1 100 000 mieszkańców, co przekłada się na ogromną liczbę samochodów, z których znaczna część wyposażona jest w turbosprężarki. Jeżeli pojazd jest źle eksploatowany lub jednostka napędowa posiada defekt, może dojść do uszkodzenia zarówno turbiny, jak i całej reszty podzespołów. Kiedy układ turbodoładowania odmówi posłuszeństwa, najlepszą opcją jest regeneracja.

Naprawiona turbosprężarka z Łodzi
Naprawa turbosprężarek w Łodzi


Czyszczenie turbo pod Łodzią

Regeneracja turbosprężarki to mówiąc prościej naprawa polegająca na wymianie uszkodzonych elementów. Kiedy oddajemy nasze urządzenie do serwisu specjaliści z Bosch Diesel Service – Pawlik warsztatu Melett rozbierają je, dokładnie czyszczą i piaskują by następnie sprawdzić stan każdej części. Badana jest także zgodność parametrów z określonymi przez producenta. W trakcie regeneracji wymieniane zostają wszystkie elementy eksploatacyjne turbosprężarki, takie jak pierścienie olejowe, uszczelki czy łożyska. Przy składaniu urządzenia sprawdzane jest, i w razie konieczności poprawiane, wyważenie turbosprężarki. Zdecydowaną zaletą regeneracji jest fakt, że nasza turbosprężarka będzie po niej równie sprawna co nowy egzemplarz, nie wywiercając nam dziury w portfelu. Z kolei zakup turbosprężarki używanej i nie sprawdzonej przy demontażu pod kątem uszkodzeń może wiązać się z dodatkowymi kosztami, których pozwala uniknąć regeneracja w turboserwisie już posiadanego przez nas urządzenia. Więcej szczegółów pod numerem telefonu 609707060.

Wyczyszczona w warsztacie pod Łodzią turbina
Czyszczenie turbo pod Łodzią

Oceń:
/ Aktualna ocena:

Dodaj komentarz

Loader
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.

Zasada działania turbiny – regeneracja turbiny – Serwisy Melett 02 października 2018

Zasada działania turbiny – regeneracja turbiny – Serwisy Melett

Regeneracja turbiny – Serwisy Melett Turbosprężarki coraz częściej pojawiają...

Niemcy (D) – Regeneracja turbosprężarek i naprawa turbin w Niemczech – cała Europa 04 kwietnia 2019

Niemcy (D) – Regeneracja turbosprężarek i naprawa turbin w Niemczech – cała Europa

W Niemczech istnieje możliwość regeneracji turbosprężarek i naprawy turbin,...

Budowa turbosprężarki ze zmienną geometrią - Charakterystyka 02 października 2018

Budowa turbosprężarki ze zmienną geometrią - Charakterystyka

Budowa oraz zasada działania turbosprężarki W celu zwiększenia osiągów silnika,...

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.