Localizations image
Strona główna / Aktualności / Podlaskie TURBOSPRĘŻARKI BIAŁYSTOK – turbiny w Białymstoku – turbo z Białegostoku

Podlaskie TURBOSPRĘŻARKI BIAŁYSTOK – turbiny w Białymstoku – turbo z Białegostoku

Turbosprężarki Białystok | Turbo z Białegostoku | Turbiny w Białymstoku – naprawa, regeneracja w ASO TURBOSERWIS MELETT – wysyłkowo naszym kurierem

 

Turbosprężarki Białystok - turbosprężarka z Białegostoku po naprawie w pracowni
Turbosprężarki Białystok

 


Turbosprężarki Białystok

Białystok to duże miasto wojewódzkie na prawach powiatu, znajdujące się w północno-wschodniej części kraju i będące ważnym węzłem komunikacyjnym ze względu na swoje położenie.

Na Wysoczyźnie Białostockiej, wchodzącej w skład Niziny Północnopodlaskiej, nad rzeką Białą leży miasto zajmujące powierzchnię 102,12km2, którą zamieszkuje niemal trzysta tysięcy osób. Jest to stolica województwa podlaskiego, czyli Białystok, który powstał prawdopodobnie w okolicach 1320 roku. Prawa miejskie Białystok uzyskał 27 lipca 1691 roku, jednak już wcześniej stale się rozwijał jako jedno z centrów logistycznych Rzeczypospolitej Obojga Narodów, stanowiąc dodatkowo ważny strategicznie punkt obronny kraju. Od 1807 do 1915 roku miasto podlegało pod Imperium Rosyjskie, zmienił się wtedy charakter Białegostoku na bardziej przemysłowy. W trakcie II Wojny Światowej miasto uległo dużym zniszczeniom i pomimo odbudowy nie odzyskał już pełni swojego charakteru i uroku, jednak mimo to wciąż znaleźć tu można wiele godnych zwiedzenia zabytków architektonicznych, wśród których wymienić można zespół pałacowo-parkowy rodu Branickich oraz rynek miejski, które w dalszym ciągu urzekają wielu turystów.

Białystok opiera swoją gospodarkę lokalną głównie na przemyśle włókienniczym, elektromaszynowym, drzewnym i spożywczym, istnieją tu również zakłady produkcji materiałów budowlanych, a także huta szkła i elektrociepłownia, zapewniająca mieszkańcom stabilne zatrudnienie i energię. W mieście odbywają się międzynarodowe Targi Tekstylno-Odzieżowe, Żywności i Przetwórstwa, Konsumpcyjne, Rolno-Spożywcze, dzięki czemu Białystok stanowi dobry przystanek dla wielu różnych inwestorów. Jest to także największy węzeł komunikacyjny w północno-wschodniej części Polski, a to za sprawą linii kolejowej Rail Baltica oraz międzynarodowej drodze E67, prowadzącej z Helsinek, przez Kowno i Warszawę aż do Pragi. Oprócz nich znaleźć tu można drogi krajowe numer 8, 19 i 65, z których pierwsze dwie posiadają także odcinki ekspresowe, oraz drogi wojewódzkie 676 i 678.


Regeneracja i naprawa turbosprężarek w Białymstoku.

 

Regeneracja i naprawa turbosprężarek w Białymstoku - turbina po naprawie przed wysyłką do Białegostoku
Regeneracja i naprawa turbosprężarek w Białymstoku

 

To wszystko sprawia, że Białystok musi opierać się w ogromnym stopniu na transporcie drogowym, dzięki czemu po mieście codziennie poruszają się setki pojazdów z układami turbodoładowania. Turbosprężarki pozwalają na dynamiczne przemieszczanie się po Białymstoku przy zmniejszonej emisji szkodliwych dla ludzi oraz pobliskich puszczy Białowieskiej i Knyszyńskiej substancji, co sprawia, iż są one bardzo przydatne w rejonie tego miasta. Dlatego też ważne jest dbanie u turbosprężarki, a w przypadku ich uszkodzenia, które może być wywołane przez zanieczyszczenia, wyeksploatowanie (części) lub niewłaściwe użytkowanie, znaleźć odpowiadające nam rozwiązanie problemu jak najszybciej celem uniknięcia awarii jednostki napędowej. Najlepszym sposobem na serwis układu turbodoładowania jest jego regeneracja w zakładzie Turboserwis Meletta wyspecjalizowanym w naprawianiu turbosprężarek, ponieważ jest to opcja często kilku-kilkunastokrotnie tańsza od zakupu fabrycznie nowego egzemplarza i nie jest przy tym ryzykowna, w odróżnieniu od kupna używanego urządzenia.

Autoryzowany Melett Turboserwis 15-003 Białystok (forum)

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Dodaj komentarz

Loader
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Objawy awarii turbosprężarki – Objawy uszkodzenia turbiny 02 października 2018

Objawy awarii turbosprężarki – Objawy uszkodzenia turbiny

DRASTYCZNE OBJAWY TURBINY – OBJAWY AWARII TURBOSPRĘŻARKI – OBJAWY USZKODZENIA...

Czyszczenie turbosprężarki 02 października 2018

Czyszczenie turbosprężarki

CZYSZCZENIE TURBOSPRĘŻARKI – TurboSerwis – Bosch Service Pawlik REGENERACJA...

Regeneracja turbosprężarek Kielce 02 października 2018

Regeneracja turbosprężarek Kielce

Świętokrzyskie Centrum Serwisowe Melett – Naprawa Turboserwis (Suchedniów,...

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.