blog

Melett opinie - TURBO SERWIS WROCŁAW 51-161 DOLNOŚLĄSKIE

2 października 2018

Mamy dla Ciebie dostępnych ponad 3000 turbosprężarek!
Regeneracja turbosprężarki
od 299 zł netto
Nowa turbosprężarka
od 899 zł netto
Stan
Dostępne
Turbina
od 500 zł
Gwarancja
2 lata, bez limitu km
Nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części
Udostępnij element
pracownia regeneracji turbo

W naszej ofercie znajdziesz turbosprężarki:

  • nowe
  • regenerowane
  • używane z gwarancją

regeneruj
turbosprężarkę

Dolnośląskie 51-161 | Turbo serwis we Wrocławiu

Często nazywany „Wenecją Północy” podzielony wieloma ciekami wodnymi Wrocław ogromną część transportu miejskiego opiera o samochody, z których wiele posiada turbosprężarki.

Miejscowość ta powstała w dziesiątym wieku, jednak osady na terenie obecnego Wrocławia istniały wiele wieków wcześniej. Krzyżowały się w tym miejscu dwa największe szlaki handlowe Imperium Rzymskiego, czyli Via Regia i szlak bursztynowy, dzięki którym osady takie jak Burdogium mogły się tu swobodnie rozwijać, by w jedenastym wieku Wrocław stał się jedną z trzech najważniejszych polskich lokacji, tuż obok Krakowa i Sandomierza. Prawa miejskie Wrocław otrzymał jednak dopiero w 1214 roku, i ponownie w 1261 roku, w którym miasto zostało odbudowane po najazdach tatarskich. Przez wiele lat Wrocław był stolicą (obejmującego wszystkie pomniejsze księstwa) Księstwa Śląskiego, które na przestrzeni wieków przechodziło we władanie Królestwa Czeskiego, Monarchii Habsburgów i Prus. W czasie II Wojny Światowej zniszczeniu uległo aż 70% miasta, które po wojnie zaczęto odbudowywać, dzięki czemu obecnie Wrocław zajmuje 293 kilometry kwadratowe, na których żyje ponad 634 480 mieszkańców.

Serwis turbosprężarek z Wrocławia

Dzięki dobrej lokalizacji i dużej ilości przedsiębiorstw z różnych sektorów Wrocław posiada drugi pod względem wielkości budżet w kraju. Miasto to jest jednym z największych w Polsce ośrodków branży informatycznej, a także finansowej i logistycznej. Swoje magazyny uruchomiła tu spółka posiadająca największy na świecie sklep internetowy, czyli Amazon.com. Wrocław to jedno z najchętniej odwiedzanych polskich miast przez turystów z całego świata, co spowodowane jest ogromną ilością zabytków i ciekawostek architektonicznych, a także podzieleniem miasta przez wiele cieków wodnych różnych wielkości, z których największymi są rzeki Odra, Bystrzyca, Ślęża, Widawa i Oława. Duże znaczenie ma także niewielka odległość do wielu zabytków regionalnych, dawnych miejsc kultu takich jak góra Ślęża czy też całego przedgórza sudeckiego i samych Sudetów. Dodatkowym warunkiem sprawiającym, że przez miasto przemieszcza się ogromna ilość aut turbodoładowanych są uczelnie wyższe.

regeneracja turbo

Warsztat turbin Wrocław

Turbodoładowane silniki są coraz częstszym widokiem także na przebiegającej przez obszar Wrocławia autostrady A4, która stanowi część transeuropejskiej drogi E40. Dlaczego zatem we Wrocławiu znajduje się tyle samochodów doładowanych turbosprężarkami? Przyczyny należy szukać w wydajności tych urządzeń oraz panującej obecnie modzie na miniaturyzację silników spalinowych, które bez turbosprężarek cechowałyby się raczej miernymi osiągami. Montowanie układu turbodoładowania ma jednak drugą stronę, którą są dodatkowe elementy w pojeździe, mogące ulec awarii lub wyeksploatowaniu. Mimo iż ta druga opcja zdarza się niezmiernie rzadko, pewne uszkodzenia mogą pojawiać się na wskutek złego użytkowania turbosprężarek w tak zatłoczonym mieście, jakim jest Wrocław. Dlatego też w przypadku awarii warto zainteresować się ofertą profesjonalnych serwisów regenerujących turbosprężarki, znajdujących się nie tylko we Wrocławiu, lecz także poza nim, ponieważ ważniejsze jest znalezienie odpowiednio wyposażonego zakładu posiadającego doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, niż mała odległość, szczególnie w obecnej dobie szybkiej logistyki.

Odpowiedni Turbo Serwis Melett zapewni trwałe działanie turbosprężarki przez wiele kolejnych kilometrów, dzięki czemu będzie można cieszyć się urokami Wrocławia bez dodatkowych zmartwień związanych z tym układem.

regeneracja turbo
Oceń wpis Aktualna ocena:  4.75

Dodaj komentarz

Oceń wpis Aktualna ocena: 4.75
Wpisz nazwę użytkownika
Wpisz treść wiadomości

Komentarze

Eryk
2023-01-25 09:58:32
Decyzja o zakupie nowej turbosprężarki zależy od indywidualnych potrzeb i sytuacji klienta. Jeśli twoja turbosprężarka jest uszkodzona lub niedziałająca, zakup nowej może być konieczny, aby przywrócić prawidłową pracę silnika. Jeśli jednak Twoja turbosprężarka jest w dobrym stanie, a chcesz po prostu zwiększyć moc lub wydajność swojego samochodu, możesz rozważyć zakup nowej, wysokiej jakości turbosprężarki. Ważne jest również pamiętać, że zakup nowej turbosprężarki może być kosztowny i trzeba to dobrze przemyśleć. Jeśli jednak decydujesz się na zakup nowej turbosprężarki, warto wybrać produkt od renomowanego producenta, który oferuje wysoką jakość, trwałość i gwarancję. Warto też wiedzieć, że istnieje możliwość regeneracji turbosprężarki, zamiast zakupu nowej, co jest tańszym rozwiązaniem, a także ekologicznie przyjaznym. Reasumując, zakup nowej turbosprężarki może być konieczny w przypadku uszkodzenia lub awarii, lub jeśli chcesz zwiększyć moc i wydajność swojego samochodu. Jednakże, decyzja ta powinna być dobrze przemyślana i uwzględniać koszty oraz inne możliwe rozwiązania, takie jak regeneracja.
maniek
2020-03-05 08:49:33
Czytam opinie o częściach melett w Polsce, to świetna marka.
trolek
2019-08-27 13:26:39
Gdzie we Wrocławiu znajduje się Wasz oddział, bo chętnie sprawdziłbym wyczyścił moją turbinę?

Dowiedz się więcej

O turbosprężarkach i ich naprawie

Bosch Diesel
Service Pawlik

Autoryzowana, specjalistyczna pracownia regeneracji i naprawy turbosprężarek. Regenerujemy turbosprężarki na terenie całego kraju

Autoryzowany warsztat Melett

Turbosprężarki Garrett, Melett, BorgWarner, IHI, Honeywell, Hitachi, Toyota, Holset, Mitsubishi