blog

Jak przywrócić moc turbosprężarki? Proces regeneracji w pigułce

10 listopada 2023

Mamy dla Ciebie dostępnych ponad 3000 turbosprężarek!
Regeneracja turbosprężarki
od 299 zł netto
Nowa turbosprężarka
od 899 zł netto
Stan
Dostępne
Turbina
od 500 zł
Gwarancja
2 lata, bez limitu km
Nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części
Udostępnij element

Przywracanie mocy turbosprężarki może obejmować różne kroki w zależności od konkretnego problemu, głównie skup się na zlokalizowaniu usterek, takich jak wycieki oleju lub uszkodzenia mechaniczne. Później zwróć uwagę na odpowiednie oczyszczenie turbosprężarki, aby usunąć zabrudzenia i osady na łopatkach wirnika. Następnie, sprawdź intercooler, aby upewnić się, że nie jest zablokowany lub uszkodzony. Możliwe, że będzie konieczna regeneracja wirnika lub zlecenie profesjonalnej regeneracji w specjalistycznym warsztacie. Możesz również sprawdzić napięcie i podciśnienie dostarczane do turbosprężarki. Zwróć uwagę na to, że może być konieczna wymiana uszkodzonych elementów, takich jak obudowa czy łożyska. Dokonaj przegląd układu dolotowego i wydechowego w celu wykrycia wycieków. Na koniec wykonaj diagnostykę komputerową w przypadku nowoczesnych samochodów.
Jeżeli nie jesteś pewien swoich sił, to najlepiej będzie skonsultować się z wyspecjalizowanym warsztatem, który zrobi to za Ciebie.

Turbo do regeneracji
Wirnik Turbosprężarki

W naszej ofercie znajdziesz turbosprężarki:

  • nowe
  • regenerowane
  • używane z gwarancją

regeneruj
turbosprężarkę

Jak znaleźć warsztat, który wykona pełną regenerację Turbo?

Jeżeli zastanawiasz się, gdzie oddać turbo do regeneracji, powinieneś zapoznać się z poniższymi informacjami:
1. Możesz skonsultować się ze swoim mechanikiem i zwyczajnie zapytać, czy nie zaufanego serwisu, do którego on oddałby swoją Turbosprężarkę.
2. Kolejnym sposobem jest przeszukanie internetu, aby znaleźć warsztaty zajmujące się regeneracją turbin w Twojej okolicy.
3. Możesz poszperać na forach internetowych i innych społecznościach online.
4. Innym sposobem jest podpytanie w sklepach motoryzacyjnych, osoby tam pracujące mogą mieć potrzebną Ci wiedzę.
5. Serwisy internetowe specjalizujące się w usługach samochodowych na pewno będą mieć informacje, które pomogą Ci wybrać odpowiedni warsztat.
6. Możesz również skontaktować się z producentami lub dystrybutorami części zamiennych.
7. Ostatecznie przejrzyj lokalne ogłoszenia.
Który sposób jest najlepszy? Według naszego eksperta najlepiej wybrać warsztat, który specjalizuje się w naprawie turbosprężarek, posiada autoryzacje takie jak Melett czy Diesel Service. Miejsce takie powinno mieć pewną historię, dzięki której będziemy pewni doświadczenia ludzi tam pracujących, najlepiej z własnym magazynem i oferujące gwarancje na swoje usługi.

Zregenerowane Turbo z Gwarancją

Czy gwarancja na zregenerowane turbo jest istotna?

Gwarancja na zregenerowane turbo może być istotna, ponieważ zapewnia pewność co do jakości i trwałości wykonanej regeneracji. Masz wówczas pełne przekonanie o tym, że usługa została wykonana na podstawie najwyższej jakość i bezpieczeństwa finansowego klienta. Zorientuj się, ile czasu obejmuje gwarancja, jakie warunki muszą być spełnione, aby ją utrzymać, oraz jakie dokładnie usługi są objęte gwarancją. To pomoże Ci podjąć bardziej świadomą decyzję i zminimalizować ryzyko ewentualnych problemów po regeneracji turbosprężarki.

Czy ekspresowa naprawa Turbo jest możliwa?

Tak, większość lepszych warsztatów oferuje naprawę turbo w 1/2 dni. Jak wspomniano wcześniej, ważny jest tutaj własny magazyn, ponieważ części zamienne pobierane są wprost z niego oraz doświadczenie mechaników, ponieważ będą w stanie szybko zlokalizować problem i go naprawić. Gdy połączymy to wszystko z gwarancją udzieloną na ich usługi mamy idealne połączenie i możemy być przekonani, że wybraliśmy odpowiedni warsztat.

Oceń wpis Aktualna ocena:  4.50

Dodaj komentarz

Oceń wpis Aktualna ocena: 4.50
Wpisz nazwę użytkownika
Wpisz treść wiadomości

Komentarze

Dowiedz się więcej

O turbosprężarkach i ich naprawie

Bosch Diesel
Service Pawlik

Autoryzowana, specjalistyczna pracownia regeneracji i naprawy turbosprężarek. Regenerujemy turbosprężarki na terenie całego kraju

Autoryzowany warsztat Melett

Turbosprężarki Garrett, Melett, BorgWarner, IHI, Honeywell, Hitachi, Toyota, Holset, Mitsubishi