blog

Irlandia (IRL) – Regeneracja turbosprężarek i naprawa turbin w Irlandii (Éire) - cała Europa

16 kwietnia 2019

Mamy dla Ciebie dostępnych ponad 3000 turbosprężarek!
Regeneracja turbosprężarki
od 299 zł netto
Nowa turbosprężarka
od 899 zł netto
Stan
Dostępne
Turbina
od 500 zł
Gwarancja
2 lata, bez limitu km
Nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części
Udostępnij element
Turbosprężarka regeneracja

W naszej ofercie znajdziesz turbosprężarki:

  • nowe
  • regenerowane
  • używane z gwarancją

regeneruj
turbosprężarkę

1. Regeneracja turboapręarki w Irlandii

Najnowocześniejsza polska specjalistyczna pracownia świadczy usługi regeneracji turbosprężarek i naprawy turbin w państwie noszącym nazwę Irlandia, dzięki możliwości wysyłki, ich atutem są niskie ceny usług, szybki czas realizacji i roczna gwarancje bez limitu kilometrów. Ten kraj jest członkiem Unii Europejskiej i jest państwem wyspiarskim położonym w Zachodniej Europie. Posiada dostęp do Morza Irlandzkiego, Morza Celtyckiego, a także do Oceanu Atlantyckiego, od Wielkiej Brytanii jest oddzielona Kanałem świętego Jerzego. Według danych z 2011 roku w Irlandii mieszkało 122 585 Polaków, a Polonia wykształciła się głównie w momencie, gdy Polska w 2004 roku wstąpiła do Unii Europejskiej, językiem urzędowym tego państwa jest irlandzki, a ustrój, jaki tam panuje to demokracja. Pierwszą nazwą Irlandii była Hibernia nadana przez Rzymian. W tym państwie rozwinął się przemysł elektroniczny, informatyczny, chemiczny, farmaceutyczny, metalurgiczny, poligraficzny, a także włókienniczy. Całkowita powierzchnia terytorium wynosi 70 273 kilometrów kwadratowych, co daje Irlandii 122 miejsce na świecie, a liczba ludności to 4 miliony 728 tysięcy mieszkańców. W osiemdziesięciu czterech procentach religią dominującą jest katolicyzm. W tym artykule przedstawimy dziesięć największych i mniejszych miast, w których polska specjalistyczna pracownia regeneracji turbosprężarek świadczy swoje usługi, a większe miasta to Dublin (D1-D18), Cork (T12), Galway (H91), Tallaght (D24), Blanchardstown (D15), Limerick (V94), Waterford (X91), Clondalkin (D22), Lucan (K78), a także Swords (K67). Klimat, jaki panuje w Irlandii to umiarkowanie ciepły, aczkolwiek ma bardzo niskie amplitudy rocznych temperatur i występują częste opady deszczu.

Regeneracja turbo w Irlandii

2. Naprawa turbosprężarki w Dublinie (kod pocztowy D1-D18)

Polska specjalistyczna pracownia regeneracji turbosprężarek trudni się procesem naprawy turbin na terenie miejscowości Dublin za pomocą możliwości wysyłki, każda turbosprężarka posiada roczną gwarancję bez limitu kilometrów, a ten proces jest przeprowadzany przez wyspecjalizowanego i doświadczonego serwisanta na odpowiednio przystosowanych do tego maszynach. Dublin (D1-D18) jest największym miastem Irlandii i jej stolicą, który leży w prowincji Leinster na wschodnim wybrzeżu nad Morzem Irlandzkim przy ujściu rzeki Liffey do Zatoki Dublińskiej. Prawa miejskie Dublin otrzymał w 1171 roku, a w 1920 roku była krwawa niedziela zaś dwa lata później wybuchła wojna domowa. Turyści przyjeżdżają do tej miejscowości, aby zobaczyć i zwiedzić takie zabytki jak Kolegium Świętej Trójcy, Zamek Dubliński z 1207 roku, neoklasyczną prokatedrę Saint Mary Pro-Cathedral, kościół świętego Audoena z dwunastego wieku i wiele innych ciekawych oraz satysfakcjonujących atrakcji turystycznych. Ta miejscowość jest głównym miejscem skupisk Polonii, ponieważ według danych statystycznych z 2011 roku liczba Polaków wynosiła 35 tysięcy.

Naprawa turbosprężarki w Dublinie (kod pocztowy D1-D18)

3. Uszkodzona turbina w miejscowości Cork (kod pocztowy T12)

Do uszkodzeń turbiny najczęściej przyczyniają się czynniki zewnętrzne, takie jak ciała obce, które niszczą przede wszystkim łopatki turbiny bądź koła kompresji, ale niestety bardzo często właściciel pojazdu mechanicznego wyposażonego w turbosprężarkę nieświadomie się do tego przyczynia, chociażby tym, że nie posiada odpowiedniej wiedzy na temat eksploatacji samochodu, który jest wyposażony w maszynę wirnikową. Cork (T12) leży przy ujściu rzeki Lee do Morza Celtyckiego i jest to administracyjny ośrodek hrabstwa Cork, rozwinął się tutaj przede wszystkim przemysł farmaceutyczny, spożywczy i informatyczny. Z tą miejscowością współpracują takie miasta jak Coventry, Rennes, San Francisco, Kolonia, Swansea oraz Szanghaj. Największymi atrakcjami turystycznymi Cork jest katedra Najświętszej Maryi Panny i świętej Anny oraz katedra świętego Findbara, a najstarszą budowlę w mieście uważa się wieżę Red Abbey. Cork to drugie po Dublinie największe skupisko Polonii, ponieważ w całej aglomeracji mieszka około 15 tysięcy Polaków.

Uszkodzona turbina w miejscowości Cork (kod pocztowy T12)

4. Wymiana turbo w Galway (kod pocztowy H91)

Istniejąca od kilkudziesięciu lat polska specjalistyczna pracownia oferuje usługę wymiany turbo na terenie miejscowości Galway, za pomocą możliwości wysyłki, a cena tej usługi jest niska, dzięki czemu przeciętny posiadacz pojazdu mechanicznego, którego motor napędowy został wyposażony w turbinę, nie musi się martwić o budżet. Galway (H91) leży na zachodzie Irlandii i w latach 2002-2007 było najszybciej rozwijającym się miastem Irlandii, a także jest to jedyne miasto regionu Connacht, które posiada status city. Nazwę tej miejscowości zaczerpnięto od nazwy rzeki Gaillimh, a całkowita powierzchnia terytorium to 50,57 kilometrów kwadratowych, na których osiedliło się 75 529 mieszkańców. Do Galway turyści przyjeżdżają, aby zobaczyć bramę z siedemnastego wieku, katedrę świętego Mikołaja, Dzielnicę Łacińską z XVI-wiecznym Lynch’s Castle i średniowieczną kolegiatą świętego Mikołaja, a także szesnastowieczny Hiszpański Łuk. Ta miejscowość współpracuje ze Stanami Zjednoczonymi, a miasta partnerskie to Seattle, Saint Louis, Chicago, Cambridge, a także Milwaukee. Ciekawostką jest fakt, że to miasto jest znane z kultywowania pieśni, tańców ludowych, muzyki i języka irlandzkiego.

Wymiana turbo w Galway (kod pocztowy H91)

5. Czyszczenie turbosprężarki w Tallaght (kod pocztowy D24)

Przed rozpoczęciem procesu diagnostyki i regeneracji należy wykonać proces czyszczenia turbosprężarki, ponieważ to dzięki niemu serwisant będzie mógł dokładnie sprawdzić maszynę wirnikową i każdy jej element, który jest zawarty w jej konstrukcji. Czyszczenie odbywa się za pomocą wody pod ciśnieniem, w której skład wchodzą silne chemikalia, bądź za pomocą myjki ultradźwiękowej lub piaskowania. Tallaght (D24) to największe miasto powiatowe w południowym Dublinie i największa dzielnica tej miejscowości. Liczba ludności wynosi w tym mieście 76 119 mieszkańców, a odkrycia archeologiczne dowodzą, że w okolicy tej miejscowości była obecność epoki brązu bądź nawet wcześniejszych osadników. Tallaght znajduje się 90 metrów nad poziomem morza i jest to nowe inwestycyjne miasto, ponieważ powstało tutaj wiele galerii handlowych i linii tramwajowych.

Czyszczenie turbosprężarki w Tallaght (kod pocztowy D24)

6. Wyważanie turbiny w Blanchardstown (kod pocztowy D15)

Podczas każdego procesu regeneracji turbosprężarki serwisant wykonuje procedurę wyważania, a polega ona na dokładnym dynamicznym wyważeniu elementów wirujących maszyny wirnikowej, to od tego procesu zależy, jak turbosprężarka będzie pracowała po zamontowaniu jej w jednostce napędowej. Blanchardstown (D15) to dzielnica peryferyjna miejscowości Dublin leżąca w hrabstwie Fingal, liczba ludności mieszkających w tym mieście to 68 tysięcy 156 osób. W latach sześćdziesiątych dwudziestego wieku ta miejscowość była wsią, aczkolwiek po wybudowaniu licznych sklepów, galerii, bibliotek, teatru to stało się miastem w mieście. W 2003 roku powstało tutaj Narodowe Centrum Sportów Wodnych, a także odbyły się Światowe Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych. Nazwa tej miejscowości pochodzi od rodziny Blanchardów, którzy otrzymali majątek między 1250 rokiem a 1260 rokiem, a także od francuskiego słowa blanch, które oznacza biel lub jasne włosy. Całkowita powierzchnia miasta wynosi 454 akry.

Wyważanie turbiny w Blanchardstown (kod pocztowy D15)

7. Demontaż turbo w Limericku (kod pocztowy V94)

Specjalistyczna polska pracownia trudniąca się procesem regeneracji turbosprężarek w swojej ofercie posiada usługę demontażu turbo, który jest potrzebny, do tego, aby maszyna wirnikowa mogła przejść proces regeneracji, czyszczenia, remontu, wyważania, naprawy i wielu innych. Jest to proces niekiedy bardzo skomplikowany i wymagający wieloletniego doświadczenia i wyspecjalizowania w tej dziedzinie, ponieważ niekiedy konstrukcja jednostki napędowej jest bardzo skomplikowana. Limerick (V94) jest położone w środkowo-zachodniej części Irlandii nad estuarium rzeki Shannon, a także to administracyjny ośrodek hrabstwa Limerick. Ta miejscowość została założona w 812 roku przez Duńczyków, a współpracują z nią takie miasta jak Quimper, Spokane, Nowy Jork, a także Starogard Gdański. Całkowita powierzchnia terenu tej miejscowości wynosi 20,79 kilometrów kwadratowych, a liczba ludności to 51 106 mieszkańców.

Demontaż turbo w Limericku (kod pocztowy V94)

8. Regeneracja turbosprężarek w Waterford (kod pocztowy X91)

W miejscowości Waterford świadczy swoje usługi polska specjalistyczna pracownia regeneracji turbosprężarek, których ceny są niskie, a czas oczekiwania na zakończenie zlecenia krótki. Wszystkie turbosprężarki po regeneracji posiadają roczną gwarancję bez limitu kilometrów, dzięki czemu bardzo wielu posiadaczy pojazdów mechanicznych wyposażonych w turbinę korzysta z ofert tej profesjonalnej pracowni. Waterford (C91) zostało założone przez wikingów w 914 roku, a to świadczy o tym, że jest najstarszą miejscowością w Irlandii. Liczba ludności wynosi 45 732 mieszkańców, którzy osiedlili się na terytorium o powierzchni całkowitej wynoszącej 41,58 kilometrów kwadratowych. W Waterford znajduje się 21 szkół podstawowych i 9 średnich oraz szkoła wyższa. Turyści przybywający do tego miasta chętnie zwiedzają muzea, teatry galerie, biblioteki i inne ciekawe oraz fascynujące atrakcje turystyczne.

Regeneracja turbosprężarek w Waterford (kod pocztowy X91)

9. Koszt diagnostyki turbiny w Clondalkin (kod pocztowy D22)

10. Serwis turbo w Lucan (kod pocztowy K78)

W Lucan istnieje wielu serwisów turbo, aczkolwiek ceny ich usług są zbyt wysokie i niestety bardzo często przeciętnego mieszkańca tej miejscowości nie stać, aby oddać turbinę do takowego serwisu, aczkolwiek polski serwis turbo świadczy takie same usługi, ale ich ceny są niższe, co daje mu więcej klientów, którzy są usatysfakcjonowani tak rzetelnie i profesjonalnie wykonaną pracą. Lucan (K78) to miejscowość położona dwanaście kilometrów na zachód od centrum Dublina i leży nad rzeką Liffey. W tym mieście znajduje się Most Króla Jana, który jest uważany za najstarszy zachowany most w Irlandii. Znanymi ludźmi z tego miasta są Patrick Sarsfield, James Gandon, Liam Lawlor, Derek Keating, Joanna Tuffy, Paul Gogarty, Tommy Carr, Jack Sheedy, Paul Casey, John McCaffrey, Aaron Callaghan, Jake Carroll, Derek McGrath, John i Edward Grimes, znani jako Jedward, Joanne Doyle, a także Joan Freeman.

Serwis turbo w Lucan (kod pocztowy K78)

11. Montaż turbosprężarek w Swords (kod pocztowy K67)

Po zakończonym procesie regeneracji, naprawy, remontu, diagnostyki, czyszczenia, wyważania lub innych należy przystąpić do procesu montażu turbosprężarki, który jest niekiedy przez skomplikowaną konstrukcję jednostki napędowej bardzo trudny i wymagający odpowiednio doświadczenia. Takową specjalizację posiadają serwisanci z polskiej specjalistycznej pracowni, której ceny usług są niskie i czas oczekiwania na zakończenie realizacji zlecenia krótki. Swords (K67) to miasto satelickie, które jest położone w hrabstwie Fingal, a założone zostało w 560 roku przez St. Colmcille. W tej miejscowości mieszka 36 tysięcy 924 osób, a turyści przyjeżdżający do Swords mogą odpocząć w pubach, dyskotekach, centrum handlowym, a także w wielu sklepach. Należy zaznaczyć, że ta miejscowość zajęła 28 miejsce pod względem czystości, a budynek hrabstwa został nagrodzony przez architektów i dominuje nad północną częścią Main St.

Wyważanie turbiny w Irlandii – gdzie jeszcze?

Jak już wspominaliśmy, proces wyważania to jeden z najważniejszych procesów, przez które przechodzi turbosprężarka podczas procedury regeneracji. W Irlandii swoją turbosprężarkę właściciele mogą wyważyć w takich miastach jak Dundalk, Drogheda, Blackrock, Navan, Bray, Dun Loaghaire, Castleknock, Firhouse, Dundrum oraz Tralee, ponieważ to właśnie w tych miejscowościach świadczy swoje usługi polska specjalistyczna pracownia, której każda zregenerowana turbosprężarka posiada roczną gwarancję bez limitu kilometrów, a to dzięki temu, że jest naprawiana na oryginalnych i rekomendowanych przez producenta częściach do danego typu, modelu i marki turbosprężarki. Najnowocześniejsza i największa specjalistyczna pracownia istnieje na rynku już od kilkudziesięciu lat, przez co zdobyła ogromne zaufanie i szacunek ze strony klienta, ponieważ każde zlecenie wykonuje rzetelnie profesjonalnie i z pełną uwagą, a ceny ich usług są na tyle tanie, że stać na to każdego właściciela pojazdu mechanicznego, który został wyposażony w turbosprężarkę. Możliwość świadczenia swoich usług na terenie międzynarodowym zawdzięcza możliwość wysyłki, której czas trwa zaledwie jeden, bądź maksymalnie dwa dni.

 Montaż turbosprężarek w Swords (kod pocztowy K67)
Oceń wpis Aktualna ocena:  4.50

Dodaj komentarz

Oceń wpis Aktualna ocena: 4.50
Wpisz nazwę użytkownika
Wpisz treść wiadomości

Komentarze

Irek
2023-01-23 15:16:42
Cena regeneracji turbosprężarki lub turbiny zależy od wielu czynników, takich jak marka i model pojazdu, stopień uszkodzenia, a także od cen oferowanych przez różne firmy specjalizujące się w regeneracji i naprawie turbosprężarek i turbin. W Irlandii ceny mogą się wahać od kilkuset do kilku tysięcy euro w zależności od wymienionych czynników. Zaleca się, aby przed wyborem firmy dokonać odpowiedniego researchu, porównać ceny i sprawdzić opinie, aby mieć pewność, że wybrana firma zapewni wysoką jakość usług i rozsądną cenę.
Marek
2020-03-04 15:37:03
To świetnie, że działacie w tylu miejscach. W każdym pełen profesjonalizm w naprawach turbin samochodowych.
Mircel
2019-08-28 13:48:46
Wow, nie wiedziałem, że świadczycie tutaj swoje usługi ;o

Dowiedz się więcej

O turbosprężarkach i ich naprawie

Bosch Diesel
Service Pawlik

Autoryzowana, specjalistyczna pracownia regeneracji i naprawy turbosprężarek. Regenerujemy turbosprężarki na terenie całego kraju

Autoryzowany warsztat Melett

Turbosprężarki Garrett, Melett, BorgWarner, IHI, Honeywell, Hitachi, Toyota, Holset, Mitsubishi