blog

Ile kosztuje turbina w samochodzie?

18 grudnia 2020

Mamy dla Ciebie dostępnych ponad 3000 turbosprężarek!
Regeneracja turbosprężarki
od 299 zł netto
Nowa turbosprężarka
od 899 zł netto
Stan
Dostępne
Turbina
od 500 zł
Gwarancja
2 lata, bez limitu km
Nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części
Udostępnij element
pracownia regeneracji turbosprężarek

W naszej ofercie znajdziesz turbosprężarki:

  • nowe
  • regenerowane
  • używane z gwarancją

regeneruj
turbosprężarkę

Stoisz przed koniecznością zakupu nowej turbosprężarki i nie wiesz, ile kosztuje turbina w samochodzie? Decydując się na zakup nowego turbo, musisz wziąć pod uwagę rodzaj posiadanego silnika oraz turbosprężarkę, którą chcesz zamontować w danej marce samochodu osobowego. Koszt nowego nabytku będzie na pewno uzależniony od producenta oraz serwisu, w którym montaż turbosprężarki będzie przeprowadzony. Jeżeli posiadasz wątpliwości co do ceny, czy też wyboru turbo, zawsze możesz skorzystać z konsultacji serwisowej Bosch Car Service w Stalowej Woli. Każdy posiadacz turbo zdaje sobie sprawę, że wymiana turbiny, koszt robocizny 2019, 2020 jest bardzo wysoki, żeby nie stwierdzić, że horrendalny. Serwisowa regeneracja turbosprężarek mocno ogranicza koszty i efekt jest identyczny jak w przypadku zamontowania nowego urządzenia turbo. Jeżeli możesz dokonać wyboru, postaw na działanie, jakim jest regeneracja turbiny 2.0 TDI.

Ile kosztuje turbina w samochodzie?

Regeneracja turbiny w Twoim aucie

Jak wspomniane była na początku tekstu, koszt nowej turbosprężarki mocno przewyższa cenę regeneracji starej turbosprężarki. Cena fabrycznej turbosprężarki zaczyna się już od 2 tysięcy złotych w górę, natomiast naprawa turbo to kwestia kilkuset złotych. Różnicę widać gołym okiem i portfelem. Regeneracja turbosprężarki to nie wszystko, żeby uzyskać sukces naprawy. Podstawą zarówno regeneracji, jak i wymiany nowej turbiny jest zlokalizowanie przyczyny awarii układu turbodoładowania, którą obowiązkowo trzeba usunąć. W przeciwnym razie może ponownie wyniknąć uszkodzenie dopiero co wymienianej lub zregenerowanej turbosprężarki. Jak wygląda czasowość przeprowadzonej regeneracji w serwisie? Ile trwa regeneracja turbosprężarki, która jest mocno zainfekowana zanieczyszczeniami i wyraźnie wskazuje na poważne uszkodzenie? Serwis Bosch Car w Stalowej Woli każde zlecenie turbo traktuje priorytetowo i dokłada wszelkich starań, aby realizacja naprawy wyniosła jeden dzień roboczy. Tak też się dzieje w przypadku wymiany turbiny na nowy egzemplarz.

Regeneracja turbiny w Twoim aucie
Oceń wpis Aktualna ocena:  4.67

Dodaj komentarz

Oceń wpis Aktualna ocena: 4.67
Wpisz nazwę użytkownika
Wpisz treść wiadomości

Komentarze

Daniel
2023-01-13 14:53:31
Koszt zakupu nowej turbiny w samochodzie zależy od wielu czynników, takich jak marka i model samochodu, rodzaj i typ turbiny oraz producent. W przypadku popularnych modeli samochodów, koszt zakupu nowej turbiny może wynosić od kilkuset do kilku tysięcy złotych. Dla samochodów luksusowych lub rzadszych modeli, cena może być znacznie wyższa. Cena za nową turbinę może również różnić się w zależności od tego, czy jest to oryginalny produkt czy też zamiennik. Oryginalne części producenta samochodu zwykle są droższe niż zamienniki.

Dowiedz się więcej

O turbosprężarkach i ich naprawie

Bosch Diesel
Service Pawlik

Autoryzowana, specjalistyczna pracownia regeneracji i naprawy turbosprężarek. Regenerujemy turbosprężarki na terenie całego kraju

Autoryzowany warsztat Melett

Turbosprężarki Garrett, Melett, BorgWarner, IHI, Honeywell, Hitachi, Toyota, Holset, Mitsubishi