blog

Firma specjalizująca się w serwisie turbosprężarek - Uważaj na partaczy

24 listopada 2023

Mamy dla Ciebie dostępnych ponad 3000 turbosprężarek!
Regeneracja turbosprężarki
od 299 zł netto
Nowa turbosprężarka
od 899 zł netto
Stan
Dostępne
Turbina
od 500 zł
Gwarancja
2 lata, bez limitu km
Nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części
Udostępnij element

Firma zajmująca się i specjalizująca serwisem turbosprężarek zajmuje się naprawą i przywracaniem pełnej sprawności turbosprężarkom, czy jej regeneracją. Turbo często stosowane jest w pojazdach samochodowych, ciężarowych, maszynach budowlanych czy też rolniczych. Regeneracja wykonywana przez takie firmy stanowi ekonomiczne rozwiązanie w porównaniu z zakupem nowej turbosprężarki. Regeneracja Turbosprężarek to skomplikowany proces, dlatego warto go powierzyć profesjonalistom, uważaj na warsztaty, które chcą Cię naciągnąć na nieprofesjonalną usługę. 

Serwis Turbosprężarek
Kurier - wysyłka części do Turbosprężarek

Regeneracja Turbosprężarki w okolicy

Nie szukaj firmy, która regeneruje turbosprężarki w Twojej okolicy, gdyż możesz wybrać inną, najlepszą, która świadczy takie usługi we współpracy z kurierami. Wówczas kurier zabiera od Ciebie zapakowany we właściwy sposób komponent, zawozi go do firmy, a po skończonej naprawie turbosprężarki podzespół pokonuje drogę powrotną i kurier go nam oddaje. Cały proces w serwisie trwa około 1/2 dni robocze. Firma taka może także oferować posprzedażowe konsultacje i doradztwo dotyczące konserwacji, eksploatacji i optymalnego użytkowania turbosprężarki.

Na czym polega proces regeneracji turbosprężarek?

Cały proces jest bardzo skomplikowany i rozpoczyna się od ogólnej diagnozy. Następnie turbosprężarka jest rozbierana i czyszczona. Kolejno następuje naprawa lub wymiana uszkodzonych części, wyważanie wału turbo, sprawdzenie szczelności, kalibracja, testowanie. Zwróć również uwagę na gwarancję, którą dana firma oferuje. Większość wysokiej jakości firm regeneracyjnych oferuje gwarancję na wykonane prace i używane części. Jest to ważne dla zaufania klientów i potwierdzenia jakości usług.

Serwis Turbo

Zakup nowej turbosprężarki

Turbosprężarka wprost ze sklepowej półki jest fabrycznie nowa, co oznacza, że ma gwarancję producenta i jest poddana rygorystycznym standardom jakości, oferuje optymalną wydajność i efektywność, co może przekładać się na lepsze osiągi pojazdu lub maszyny. Kupując nowy komponent, unikasz ukrytych problemów, które mogą wystąpić w przypadku używanej turbosprężarki, takich jak zużyte elementy wewnętrzne. Nowe turbosprężarki zazwyczaj są objęte gwarancją producenta, co daje pewność, że w razie problemów zostaną one naprawione lub wymienione. Jednak są one zazwyczaj dużo droższe niż te regenerowane. Koszty zakupu i instalacji mogą być wyższe, co może wpłynąć negatywnie na nasz budżet. Proces produkcji nowych części zazwyczaj generuje większe obciążenie dla środowiska niż regeneracja istniejących komponentów. W związku z tym, z ekologicznego punktu widzenia, regeneracja może być bardziej zrównoważonym wyborem. W niektórych przypadkach, szczególnie przy starszych modelach, nowe komponenty mogą być trudne do znalezienia, a ich wartość może być wyższa niż samego pojazdu. Regeneracja turbosprężarki może być równie skuteczna i trwała jak zakup nowej, przy niższych kosztach.

Oceń wpis Aktualna ocena:  5.00

Dodaj komentarz

Oceń wpis Aktualna ocena: 5.00
Wpisz nazwę użytkownika
Wpisz treść wiadomości

Komentarze

Dowiedz się więcej

O turbosprężarkach i ich naprawie

Bosch Diesel
Service Pawlik

Autoryzowana, specjalistyczna pracownia regeneracji i naprawy turbosprężarek. Regenerujemy turbosprężarki na terenie całego kraju

Autoryzowany warsztat Melett

Turbosprężarki Garrett, Melett, BorgWarner, IHI, Honeywell, Hitachi, Toyota, Holset, Mitsubishi