blog

Co warto wiedzieć o regeneracji turbosprężarki w kontekście gwarancji

8 listopada 2023

Mamy dla Ciebie dostępnych ponad 3000 turbosprężarek!
Regeneracja turbosprężarki
od 299 zł netto
Nowa turbosprężarka
od 899 zł netto
Stan
Dostępne
Turbina
od 500 zł
Gwarancja
2 lata, bez limitu km
Nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części
Udostępnij element

W kontekście regeneracji turbosprężarki warto wiedzieć, że przeprowadzenie tego rodzaju usługi, może przywrócić komponentowi oryginalne parametry – takie same jak po wyjściu prosto z fabryki, a gwarancja na tego typu usługę jest kluczowa, aby mieć pewność, że została przeprowadzona w poprawny sposób. Kolejnym ważnym aspektem jest to, że regeneracja jest dużo bardziej ekonomicznym rozwiązaniem niż zakup nowego sprzętu. Co ciekawe, regeneracja może zostać również potraktowana jako środek zaradczy, tzn. niekiedy nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego, że w naszej turbosprężarce może powoli dochodzić do awarii. Regeneracja pomoże jej uzyskać stabilność i zapobiec uszkodzeniom, dzięki czemu unikniemy kosztownych napraw w przyszłości.

Serwis Turbosprężarki
Naprawa Turbosprężarki

W naszej ofercie znajdziesz turbosprężarki:

  • nowe
  • regenerowane
  • używane z gwarancją

regeneruj
turbosprężarkę

Regeneracja Turbosprężarki z Gwarancją

Gwarancja, jaką otrzymamy po regeneracji tego podzespołu, jest niezwykle ważnym elementem całej usługi. Mamy wówczas pewność, że serwis został wykonany z należytą starannością, a serwisant ma wiedzę, która jest niezbędna do przeprowadzanie tego rodzaju świadczenia. Warto również dokładnie zapoznać się z warunkami gwarancji, np. sprawdzić, czy gwarancją została wydana na długi czas – tj. dwa lata, oraz czy nie ma ograniczeń kilometrowych, po prostu ile obejmuje gwarancja po regeneracji turbiny.

Regeneracja Turbosprężarki w Autoryzowanym Serwisie

Regeneracji Turbosprężarki warto dokonać w autoryzowanym serwisie np. Diesel Service czy Melett. Wówczas jesteśmy pewni, że mechanicy trzymają się restrykcyjnych norm, które są im narzucone przez wspomniane autoryzacje. Naprawa turbo jest procesem bardzo skomplikowanym, który wymaga nie tylko odpowiedniego sprzętu, ale również doświadczenia i wiedzy mechaników. Zatem nie możesz dokonać tego w każdym serwisie, musisz wybrać najlepszy, dopasowany do Twoich potrzeb.

Części do Turbosprężarki

Regeneracja Turbosprężarek w okolicy

Niekiedy trudno jest znaleźć właściwy warsztat w okolicy, w którym dokonamy wszelkich niezbędnych napraw turbiny. Możemy jednak zdecydować się na ZDALNĄ REGENERACJE. Oznacza to, że nie musimy korzystać z wątpliwego warsztatu w nastym mieście. Możemy wysłać turbosprężarkę do wybranego serwisu w Polsce, większość firm oferuje już taką usługę. Co ciekawe, zapłacimy dużo mniej za regenerację turbo w mniejszym mieście, niż za regenerację turbosprężarek w Warszawie, Wrocławiu, Częstochowie, Gdyni, Toruniu, Krakowie, czy Poznaniu. Firmy zajmujące się regeneracją na terenie całego kraju zamówią Ci kuriera, po regeneracji wydrukują protokoły potwierdzające sprawność podzespołu, a w późniejszym czasie, będą utrzymywać z Tobą stały kontakt, aby zapewnić maksimum Twojego zadowolenia.

Oceń wpis Aktualna ocena:  5.00

Dodaj komentarz

Oceń wpis Aktualna ocena: 5.00
Wpisz nazwę użytkownika
Wpisz treść wiadomości

Komentarze

Dowiedz się więcej

O turbosprężarkach i ich naprawie

Bosch Diesel
Service Pawlik

Autoryzowana, specjalistyczna pracownia regeneracji i naprawy turbosprężarek. Regenerujemy turbosprężarki na terenie całego kraju

Autoryzowany warsztat Melett

Turbosprężarki Garrett, Melett, BorgWarner, IHI, Honeywell, Hitachi, Toyota, Holset, Mitsubishi