blog

Bułgaria (BG) – Regeneracja turbosprężarek i naprawa turbin w Bułgarii (България) – cała Europa

10 kwietnia 2019

Mamy dla Ciebie dostępnych ponad 3000 turbosprężarek!
Regeneracja turbosprężarki
od 299 zł netto
Nowa turbosprężarka
od 899 zł netto
Stan
Dostępne
Turbina
od 500 zł
Gwarancja
2 lata, bez limitu km
Nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części
Udostępnij element
Turbo Regeneracja

W naszej ofercie znajdziesz turbosprężarki:

  • nowe
  • regenerowane
  • używane z gwarancją

regeneruj
turbosprężarkę

1. Gdzie zregenerować turbine w Bułgarii?

Bułgaria jest na 104 miejscu na świecie pod względem wielkości, a wynosi ona 110,910 kilometrów kwadratowych powierzchni. W tym państwie swoje usługi oferuje polska profesjonalna i najnowocześniejsza pracownia trudniąca się procesem regeneracji turbosprężarek i napraw turbin. Cena za taką usługę jest niska, a czas realizacji bardzo krótki, a to jedne z najważniejszych aspektów, na jakie zwracają uwagę potencjalni klienci szukający odpowiednie pracowni. Językiem urzędowym, jaki panuje w Bułgarii, jest bułgarski, a samo państwo sąsiaduje z Serbią Macedonią Północną, Grecją, Turcją, Rumunią, a od wchodu ma dostęp do Morza Czarnego. Do Unii Europejskiej Bułgaria dołączyła w 2007 roku, a 83,2 procent ludności mieszkającej w niej to chrześcijanie. Ten kraj odwiedza rocznie ponad osiem milionów 252 tysiące turystów, którzy najchętniej zwiedzają cerkiew bojańska, jeździec z Madary, zespół cerkwi wykuty w skale w Iwanowie, tracki grobowiec, zabytkowe miasto Nesebyr, rezerwat przyrody Srebyrna, park narodowy Pirinu, Rylski Monastyr oraz grobowiec tracki w Swesztari. Poniżej przedstawimy dziesięć większych miast i kilka mniejszych, w których istnieje możliwość regeneracji turbosprężarki, większymi miastami są Sofia (1000), Płowdiw (4000), Warna (9000), Burgas (8000), Ruse (7000), Stara Zagora (6000), Plewen (5800), Sliwen (8800), Szumen (9700), a mniejsze miasta to Nesebyr, Sozopol, Kranevo, a także Bałczik. Należy pamiętać, że aby mieć pewność, iż turbosprężarka jest idealnie zregenerowana, należy ją oddać do specjalistycznej pracowni, która trudni się tym procesem już od kilkudziesięciu lat, a taką pracownią jest najnowocześniejsza polska pracownia, która ma tak duże doświadczenie na temat regeneracji turbosprężarek.

Bułgaria (BG) – Regeneracja turbosprężarek i naprawa turbin w Bułgarii (България) – cała Europa

2. Regeneracja turbosprężarek w Sofii (kod pocztowy 1000)

Sofia to największe miasto w Bułgarii, które jest jednocześnie jej stolicą, a także istnieje w nim możliwość regeneracji turbosprężarek, który jest bardzo drogi i niekiedy nie stać na niego przeciętnego posiadacza samochodu wyposażonego w turbosprężarkę, dlatego też z pomocą przychodzi polska profesjonalna pracownia trudniąca się tym procesem i oferująca swoje usługi również w Sofii. Co najważniejsze cena za regenerację turbosprężarki nie przekracza kilkuset złotych. Sofia leży na zachodnie Bułgarii w śródgórskiej kotlinie u stóp masywu Witoszy nad rzeką Bojanską. Turyści przyjeżdżają do tej miejscowości, po to, aby zwiedzić cerkiew bojańską, cerkiew Mądrości Bożej, rotundę świętego Jerzego, cerkiew świętej Petki Samardżijskiej, meczet Bania Baszi Dżamija, meczet Bujuk Dżamija, synagogę z 1909 roku, grobowiec księcia Aleksandra i Battenberga, bulwar Witosza, pałac Vrana. Sofia (1000) współpracuje z takimi miastami jak Algier, Ankara, Berlin, Bratysława, Bruksela, Budapeszt, Bukareszt, Bursa, Erywań, Helsinki, Kahramanmaras, Karlovac, Kijów, Londyn, Madryt, Mediolan, Moskwa, Paryż, Petersburg, Pittsburgh, Praga, Salala, Tel Awiw-Jafa, Tirana, a także Warszawa.

Gdzie zregenerować turbine w Bułgarii?

3. Demontaż turbosprężarek w mieście Płowdiw (kod pocztowy 4000)

Miejscowość Płowdiw posiada bardzo dobrze rozwinięty przemysł, w którym możemy znaleźć także usługę demontażu turbosprężarek, należy jednak pamiętać, że przed oddaniem turbiny do pracowni, należy sprawdzić, czy ma ona specjalizacje w dziedzinie regeneracji i demontażu turbosprężarek, a także czy posiada odpowiednie maszyny do tego procesu. Płowdiw jest położony w środkowej części państwa Bułgaria nad rzeką Maricą. Jest o drugie co do liczby ludności miasto, w którym jest ważny ośrodek gospodarczy i naukowo-kulturowy, port lotniczy węzeł kolejowy i drogowy. Zwiedzający przyjeżdżają bardzo często swoimi pojazdami mechanicznymi wyposażonymi w turbosprężarkę na wycieczkę do miasta Płowdiw, aby zobaczyć takie zabytki jak cerkiew Świętych Konstantyna i Heleny, cerkiew świętej Mariny, synagogę, Minaret z 1456 roku, meczet Dżumaja z XV-XVI wieku, dom Bałabanowa, galerię sztuki Starego Miasta, Galerię Złatju Bojadżijewa, pieszy trakt Knjaz Aleksander Batenberg, park miejski i liczne place, a także muzea i galerie.

Regeneracja turbosprężarek w Sofii (kod pocztowy 1000)

4. Naprawa turbin w Warnie (kod pocztowy 9000)

Trzecie do co liczby ludności miasto Bułgarii noszące nazwę Warna, ma w swoim przemyśle usługę naprawy turbin, którą wykonuje polska specjalistyczna pracownia trudniąca się procesem regeneracji turbosprężarek. Ceny i jakość, jaką oferuje, są satysfakcjonujące, dzięki czemu zdobywa bardzo wielu klientów, a swoje usługi oferuje już od kilkudziesięciu lat, dlatego też posiada ogromne zaufanie i szacunek ze strony klientów. W Warnie (9000) działa stacja kolejowa i port lotniczy, dzięki czemu każdy turysta, któremu uległa awarii turbosprężarka może skorzystać z takowego transportu. Wielu ludzi przybywających do Warny zwiedza przede wszystkim pozostałości budowli rzymski, fundamenty bazylik z V i VII wieku, resztki fortyfikacji bizantyjskich z VI wieku, zabytki architektury tureckiej, sobór Zaśnięcia Matki Bożej, cerkiew świętego Atanazego, cerkiew świętego Mikołaja, a także cerkiew świętej Petki. W tej miejscowości działa także Teatr Dramatyczny imienia Stojana Baczwarowa, Opera Państwowa, a także muzea archeologiczne, historyczne i etnograficzne. Powierzchnia Warny wynosi 154,236 kilometrów kwadratowych i zamieszkuje ją 334 781 ludzi.

Demontaż turbosprężarek w mieście Płowdiw (kod pocztowy 4000)

5. Wyważanie turbosprężarek w Burgasie (kod pocztowy 8000)

Burgas to miejscowość, w której swoje usługi oferuje polska profesjonalna pracownia trudniąca się wyważaniem turbosprężarek, a jak wiadomo ten proces, jest najważniejszy, ponieważ to od niego zależy, jak turbina będzie pracowała po zamontowaniu jej w jednostce napędowej pojazdu mechanicznego. Burgas (8000) leży w południowo-wschodniej części Bułgarii nad Zatoką Burgaską Morza Czarnego i jest ośrodkiem administracyjnym obwodu Burgas i gminy Burgas. Powierzchnia Burgasu wynosi 253,644 kilometry kwadratowe i zamieszkuje go ponad 200 tysięcy ludzi, co daje jej czwarte miejsce pod względem liczby ludności. Należy wspomnieć, ze w tej miejscowości znajduje się ogromny park z pomnikiem Adama Mickiewicza, który spędził tutaj resztę swojego życia, a także ostatnie lata swojej egzystencji spędzić i zmarł polski lekarz i powstaniec styczniowy Władysław Jabłonowski. Burgas współpracuje z takimi miastami jak Aleksandropolis, Hamburg, Krasnodsar, Rotterdam, Poti, San Francisco, Yantai oraz Żylina.

Wyważanie turbosprężarek w Burgasie (kod pocztowy 8000)

6. Serwis turbin w Ruse (kod pocztowy 7000)

Miasto Ruse jest piątym pod względem liczny ludności miastem Bułgarii, a to oznacza, że wśród jego mieszkańców są posiadacze pojazdów mechanicznych wyposażonych w turbosprężarkę, która jako element stale pracujący w jednostce napędowej niekiedy ulega wyeksploatowaniu i musi zostać oddana do serwisu turbin, aczkolwiek w Ruse jest to bardzo drogie i niestety niekiedy przeciętnego mieszkańca nie stać na poddanie turbiny regeneracji, dlatego też polska profesjonalna pracownia świadczy tanie i szybkie usługi regeneracji turbosprężarek w tej miejscowości za pomocą możliwości wysyłki. Ruse posiada największy bułgarski port rzeczny na Dunaju, a także węzeł komunikacyjny, a dzięki Mostowi Przyjaźni jest możliwe połączanie kołowe i kolejowe z państwem noszącym nazwę Rumunia. Ruse (7000) ma takie miasta partnerskie jak Bratysława, Giurgiu, Huainan, Peristeri, Saint-ouen, a także Wołgograd.

Naprawa turbin w Warnie (kod pocztowy 9000)

7. Uszkodzone turbo w Starej Zagorze (kod pocztowy 6000)

Stara Zagora to miasto chętnie odwiedzane przez turystów, którzy przyjeżdżają swoimi samochodami wyposażonymi w turbosprężarkę na wycieczkę, aczkolwiek bardzo często dochodzi tutaj do uszkodzenia turbosprężarki, którą należy jak najszybciej zregenerować, ponieważ może dojść do destrukcji jednostki napędowej, a wtedy koszt takiej naprawy nie zakończy się na kilkuset złotych, a dopiero na kilku tysiącach złotych. W Starej Zagorze (6000) swoje usługi, świadczy największa i najnowocześniejsza pracownia regeneracji turbosprężarek, dzięki której wszyscy mieszkańcy i turyście mogą skorzystać z jej usług, które są tanie i szybkie. Stara Zagora leży w środkowej części państwa u południowo-zachodniego podnóża Srednej Gory inaczej zwanej Antybałkan. Jest to miasto wzorowane na nowoczesnym stylu Europy, czyli w centrum miasta znajdziemy mnóstwo kawiarni, restauracji i hoteli, a także barów, klubów nocnych i dyskotek. Na północy miejscowości jest Park Ajazmo, w którym znajdują się długie alejki prowadzące do ZOO. Stara Zagora to miasto przemysłowo-handlowe i ośrodek regiony w uprawie pszenicy, słonecznika i winorośli. Występują tu także inne ważne przemysł, na przykład takie jak spożywczy, włókienniczy, chemiczny i maszynowy.

Wyważanie turbosprężarek w Burgasie (kod pocztowy 8000)

8. Diagnostyka turbosprężarki w Plewen (kod pocztowy 5800)

Do Plewen rocznie przyjeżdża bardzo wielu zwiedzających i turystów, którzy jako swój środek transportu wybrali własny pojazd mechaniczny wyposażony w turbosprężarkę, aczkolwiek niekiedy dochodzi do awarii turbosprężarki, którą należy szybko zdiagnozować i tutaj pojawia się problem, ponieważ turysta nie zawsze zabezpiecza się w budżet na poczet naprawy samochodu, aczkolwiek polska specjalistyczna pracownia świadcząca swoje usługi w tym mieście posiada bardzo niskie ceny za ten proces i dlatego turyści mogą bez obaw z nich skorzystać. Plewen (5800) jest położone w północnej Bułgarii, a od dwudziestego wieku znane pod rosyjską nawą Plewna. Liczba ludności w tym mieście wynosi ponad sto tysięcy mieszkańców, a samo miasto współpracuje z takimi miastami jak między innymi Brześć, Jinzhou, Kaiserslautern, Edesa, Wolos, Bitola, Kawadarci, Moskwa, Braiła, Rostów nad Donem, Płock, Bursa, Gornji Milanovac, a także Charlottesville.

Serwis turbin w Ruse (kod pocztowy 7000)

9. Koszt turbosprężarki w Sliwen (kod pocztowy 8800)

Ósme co do liczby ludności miasto ma w swoich granicach sklepy, które oferują turbosprężarki, nowe i zregenerowane, aczkolwiek cena ich jest naprawdę kolosalna. Największa w Polsce pracownia regeneracji turbosprężarki oferuje swoje zregenerowane turbiny za kilkaset złotych, dlatego też ma wielu potencjalnych klientów, którzy jak już się decydują na zakup, są bardzo zadowoleni. Ta pracownia posiada bardzo duży szacunek i zaufanie ze strony konsumentów. Sliwen to miejscowość, która swoje miejsce zajęła w środkowej części państwa noszącego nazwę Bułgaria i u stóp Starej Płaniny. Jest także stolicą obwodu Sliwen, a zamieszkuje go około 95 tysięcy mieszkańców, położona na wysokości 246 metrów nad poziomem morza jest jednym z głównych ośrodków przemysłu włókienniczego elektrotechnicznego i maszynowego. Współpracuje z Gera, Pecz, Woroneż, Swietłahorsk, Tarnopol, Malitopol i innymi miastami.

Uszkodzone turbo w Starej Zagorze (kod pocztowy 6000)
10. Remont turbiny w Szumen (kod pocztowy 9700)

Remont turbosprężarki w tym mieście jest bardzo drogi, cena, jaką trzeba zapłacić za ten proces, jest naprawdę duża, a to prowadzi do tego, że mieszkańcy tego miasta niechętnie kupują pojazdy mechaniczne wyposażone w turbosprężarkę, a jak wiadomo coraz więcej nowych samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych jest wyposażanych w turbosprężarkę, dlatego też polska specjalistyczna pracownia rozpoczęła świadczyć swoje tanie i szybkie usługi na terenie tego miasta, a dzięki temu zdobyła nowych klientów, którzy są zadowoleni w wykonanej sumiennie i rzetelnie pracy. Szumen (9700) leży w północno-wschodniej części Bułgarii i zostało założone w dziesiątym wieku. Turyści przyjeżdżają tutaj, aby zwiedzić kompleks archiektoniczny Twórcy państwa bułgarskiego, cerkiew Trzech Świętych Hierarchów, Tombuł Dżamija, ruiny zniszczonej twierdzy szumeńskiej, wieżę zegarową z połowy XVIII wieku. Ciekawostką jest fakt, iż z tej miejscowości pochodzi kwartet folkowy A Capella Abagar.

Diagnostyka turbosprężarki w Plewen (kod pocztowy 5800)

Bułgaria – gdzie jeszcze remontować turbo?

Pomimo że Bułgaria nie jest aż tak dużym państwem, to bardzo dużo ludzi przyjeżdża tutaj na wycieczkę, po to, aby zwiedzić wiele satysfakcjonujących i ciekawych zabytków oraz atrakcji turystyczny, aczkolwiek jak wiadomo, istnieje takie coś jak złośliwość rzeczy martwych i to właśnie turbosprężarka bardzo często ulega destrukcji, która skutkuje regeneracją. Taki proces w samej Bułgarii jest bardzo drogi, dlatego też przedstawimy jeszcze kilka miejscowości, w których swoje usługi świadczy największa, najnowocześniejsza i profesjonalna polska pracownia trudniąca się procesem regeneracji turbosprężarek. Między innymi jest to Nesebyr, Sozopol, Kranevo oraz Bałczik. W tych miastach istnieje możliwość wysłania swojej turbosprężarki do siedziby tej pracowni, która ją zregeneruje, należy również zaznaczyć, że turbina, która wychodzi poza mury budynku posiada roczną gwarancję bez limitu kilometrów.

Koszt turbosprężarki w Sliwen (kod pocztowy 8800)
Oceń wpis Aktualna ocena:  4.75

Dodaj komentarz

Oceń wpis Aktualna ocena: 4.75
Wpisz nazwę użytkownika
Wpisz treść wiadomości

Komentarze

Eryk
2023-01-24 09:48:47
Regeneracja turbosprężarek w Bułgarii to proces naprawy i odnawiania układu turbo w pojazdach. Proces ten polega na czyszczeniu, naprawianiu lub wymianie poszczególnych elementów turbosprężarki, takich jak koło turbiny, łożyska, wałek kompresji, układ dolotowy i wydechowy. Celem regeneracji jest przywrócenie turbosprężarki do stanu pierwotnej sprawności, tak aby mogła ona ponownie pracować z pełną mocą, co przekłada się na lepsze osiągi silnika. Regeneracja jest również tańszym rozwiązaniem niż zakup nowej turbosprężarki. Warto pamiętać, że regularne kontrole i odpowiednia obsługa układu turbo mogą zwiększyć jego trwałość i zmniejszyć ryzyko awarii.
Damian
2020-03-04 15:45:36
To państwo naprawdę was potrzebowało. Naprawa turbin samochodowych to już nie problem.
wczasowicz
2019-08-28 13:45:20
W tym kraju to co drugie auto ma turbinę, dobrze, że świadczycie swoje usługi tam!

Dowiedz się więcej

O turbosprężarkach i ich naprawie

Bosch Diesel
Service Pawlik

Autoryzowana, specjalistyczna pracownia regeneracji i naprawy turbosprężarek. Regenerujemy turbosprężarki na terenie całego kraju

Autoryzowany warsztat Melett

Turbosprężarki Garrett, Melett, BorgWarner, IHI, Honeywell, Hitachi, Toyota, Holset, Mitsubishi