Localizations image

Andora (AND) – Regeneracja turbosprężarek i remont turbo w Andorze – Europa

Czas przeczytania tekstu: 6 minut
Ponad 3000 turbosprężarek dostępnych od 390zł!
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5

1. Gdzie zregenerować turbosprężarkę w Andorze?
Andora to kraj w Europie leżący w Pirenejach, który bardzo często jest odwiedzany przez turystów przyjeżdżających swoim pojazdem mechanicznym bardzo często wyposażonym w turbosprężarkę, która jako element stale pracujący w konstrukcji jednostki napędowej ulega destrukcji, która prowadzi do regeneracji turbosprężarki lub remontu turbo. Andora nie ma dostępu do morza i jest małym państwem w południowo-zachodniej Europie, a graniczy z Francją i Hiszpanią. Ciekawostką jest fakt, że zgodnie z prawem Andory, na wypadek wybuchu wojny, każdy właściciel domu musi posiadać chociaż jeden karabin, jeżeli jednak go nie ma, to policja dostarcza go z zapasów państwowych. To państwo zamieszkuje około 19,6 tysięcy ludzi. W tym artykule przedstawimy miasta, w których podczas awarii turbiny będzie można ją zregenerować, a są to Andora (AD500), Escaldes-Engordany (AD700), Sant Julia de Loria (AD600), Encamp (AD200), La Massana (AD400). Etymologia nazwy pochodzi od nawarryjskiego słowa aduriall, a oznacza ono kraj pokryty zaroślami.

Regenerowane turbosprężarki dla klientów z Andory
CaptionAndora (AND) – Regeneracja turbosprężarek i remont turbo w Andorze – Europa


2. Naprawa turbosprężarek w Andorze (kod pocztowy AD500)
Andora to stolica Księstwa Andory, w której polska profesjonalna pracownia trudniąca się procesem regeneracji turbosprężarek oferuje usługę naprawy turbo, jest to bardzo tani proces, którego realizacja trwa zaledwie jeden lub dwa dni. Specjalistyczna polska pracownia regeneruje swoje turbosprężarki przy pomocy oryginalnych części rekomendowanych przez producenta danej marki turbiny, a ponadto do każdej zregenerowanej turbiny jest dodawana roczna gwarancja bez limitu kilometrów. Stolica Andory jest położona w śródgórskiej kotlinie we wschodnich Pirenejach, a jej powierzchnia wynosi 12 kilometrów kwadratowych, na których mieszka około 19 407 ludzi. W Andorze (AD500) językiem urzędowym jest kataloński, aczkolwiek podczas wyprawy do tego miasta można również rozmawiać w języku portugalskim, francuskim i hiszpańskim. Turyści przyjeżdżający zwiedzić to miasto mogą zobaczyć kamienny budynek zbudowany około 1580 roku przez jedną ze szlacheckich rodzin, a nosi on nazwę Casa de la Vall. Niestety transport w Andorze jest bardzo ograniczony, ponieważ leży ona aż trzy godziny od najbliższych lotnisk, mimo to znajduje się tutaj dworzec autobusowy.

Zregenerowane turbiny po naprawie prosto z Andory
Naprawa turbosprężarek w Andorze (kod pocztowy AD500)


3. Wymiana turbo w Escaldes-Engordany (kod pocztowy AD700)

Escaldes-Engordany jest jednocześnie parafią i miastem Andory, w której jest możliwa wymiana turbiny, dzięki oferowanym usługom polskiej specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek. Oferowane usługi są bardzo tanie i wykonane profesjonalnie, dzięki częściom rekomendowanym przed producenta turbo. Escaldes-Engordany (AD700) to jedna z siedmiu parafii Andory i miasto, której jest drugie co do wielkości, a liczba ludności wynosi około czternastu tysięcy ludzi. W 1978 roku ustanowiono tę parafię, aczkolwiek podczas reformy administracyjne została ona wydzielona z parafii Andory, a to poskutkowało tym, iż mieszkańcy tego miasta nie byli zadowoleni, bo zostali pozbawieni przedstawicieli w Radzie. W kulturze Andory podział na sześć parafii jest mocno zakorzeniony i poparty w legendzie o wygnanej z nieznanego kraju królewnie i wędrowcu oraz ich sześciorgu dzieciach, które były założycielami poszczególnych parafii. Escaldes-Engordany po pewnym czasie zdobył czterech przedstawicieli w Radzie Generalnej Europy, aczkolwiek do chwili obecnej jest pomijana w ludowych tańcach, ponieważ nadal jest sześć postaci, które odtwarzają legendę.

Turbosprężarka z Escaldes-Engordany po wymianie i regeneracji
Wymiana turbo w Escaldes-Engordany (kod pocztowy AD700)


4. Czyszczenie turbin w Sant Julia de Loria (kod pocztowy AD600)

Sant Julia de Loria to jedna z nazw parafii Andory, w której polski serwis turbo przedstawia swoje usługi i oferuje możliwość wysyłki. Dzięki tej specjalistycznej pracowni każda turbosprężarka będzie idealnie wyczyszczona i zdobędzie roczną gwarancję bez limitu kilometrów. Dlatego też większość obywateli i turystów wybiera tę metodę. Sant Julia de Loria (AD600) to jedna z siedmiu parafii Andory i miasto, które jest położone na wysokości 908 metrów, a to czyni ją najniżej leżącą osadą w parafii. Do tej parafii należą również takie osady jak Bixessarri, Aixas, Aixovall, Certers, Llumeneres, Nagol, Aixirivall, Auvinya, Fontaneda, a także Canolic. W Sant Julia de Loria powstały takie szkoły i uniwersytety jak Uniwersytet w Andorze, Naturlandia – Tobotronc, Festa Major de Sant Julia, a także Museu del Tabac. Miasto jest położone w przepięknym krajobrazie gór i wzgórz, co zachęca wielu turystów do odwiedzania tego pięknego miasta.

Elementy wyczyszczone w turbosprężarce w Sant Julia de Loria podczas regeneracji
Czyszczenie turbin w Sant Julia de Loria (kod pocztowy AD600)


5. Diagnostyka turbosprężarek w Encamp (kod pocztowy AD200)
W miejscowości Encamp istnieje możliwość diagnostyki turbosprężarki, aczkolwiek jest ona bardzo droga, mimo to polska specjalistyczna pracownia regeneracji turbo świadczy usługi wysyłkowe, dzięki którym każdy mieszkaniec i człowiek przebywający w tym mieście może zregenerować swoją turbosprężarkę po kosztach i w bardzo szybkim czasie. Każda turbina posiada roczną gwarancję bez limitu kilometrów. Encamp (AD200) to czwarte co do wielkości miasto w Andorze i posiadające parafię o tej samej nazwie. Ta miejscowość leży w dolinie rzeki Valira s’Orient i jest połączone koleją linową, która ma długość 6,2 kilometra z jeziorem Engolasters. Ciekawostką jest to, że to centrum tego miasta znajduje się na wysokości 1300 metrów nad poziomem morzem oraz to, że jest stacją narciarską, która wchodzi w skład Grandvaliry, czyli największego ośrodka Andory. Budowa tunelu drogowego, który będzie łączyć Encamp z miejscowością Anyos zakończyła się w 2011 roku i dzięki temu czas przejazdu z jednego miasta do drugiego został skrócony z 30-45 minut do pięciu minut.

Zdiagnozowana i naprawiona turbina z Encamp
Diagnostyka turbosprężarek w Encamp (kod pocztowy AD200)


6. Regeneracja turbin w La Massana (kod pocztowy AD400)

Miasto, które znajduje się w Andorze noszące nazwę La Massana posiada wśród swoich usług proces regeneracji turbosprężarek, aczkolwiek dla przeciętnego mieszkańca jest on bardzo drogi i niestety, ale przeważnie nie stać takowych obywateli na tokowy proces. Dlatego też z pomocą przychodzi największa i najnowocześniejsza w Polsce specjalistyczna pracownia trudniąca się proces regeneracji turbosprężarek, która w swojej ofercie posiada bardzo niskie ceny i szybki czas realizacji, a wszystkie turbiny wychodzące z tego zakładu posiadają roczną gwarancję bez limitu kilometrów. La Massana (AD400) jest położona w północno-zachodniej części Andory i jej nazwa wywodzi się od łacińskiej nazwy mattianam dla różnych odmian jabłek. La Massana to również parafia, która jest bardzo górzysta i na swoim terenie zawiera najwyższą górę Andory, czyli Coma Pedrosa mająca 2942 metrów. Głównym miejscem, do którego udają się turyści to parafia, a zimą główne atrakcje to jazda na nartach, snowboardzie i inne spory zimowe. Latem wielu turystów uprawia wspinaczkę, kolarstwo górskie, kajakarstwo, bądź też spacery. W La Massana agrokultura wygląda tak, że grunty rolne, które posiadają powierzchnię 262 hektarów, są wykorzystywane do uprawy tytoniu, warzyw i zbóż, a na stokach są nierówne pastwiska służące do hodowli bydła mlecznego.

Elementy wymienione w turbinie w La Massana podczas regeneracji
Regeneracja turbin w La Massana (kod pocztowy AD400)


Remont turbin w Andorze, gdzie jeszcze?

W powyższych akapitach przedstawiliśmy większe miasta, w których przebywa bardzo dużo ludzi, a jak wiadomo, że są ludzie, którzy wolą ciszę i spokój, a na wakacje jeżdżą w mniejsze miasteczka, w których nie ma aż takiego tłumu, dlatego też teraz przedstawimy kilka mniejszych miejscowości, a jest to Pas de la Casa, Ordino i Santa Coloma, w nich mona zregenerować turbosprężarkę, dzięki polskiej profesjonalnej pracowni trudniącej się procesem remontu turbin. Uszkodzona turbosprężarka przysparza bardzo wielu problemów, a w najgorszym przypadku może dojść do destrukcji jednostki napędowej, dlatego też tak bardzo ważne jest, aby odpowiednią ją eksploatować.

Turbiny z Andory regenerowane w najlepszych serwisach
Remont turbin w Andorze, gdzie jeszcze?

Komentarze

Marcin 2020-03-04 15:48:03

Genialny artykuł. Super, że w Andorze będzie można oddać turbinę w profesjonalne ręce.

diana 2019-09-12 15:23:16

Super artytkuł. Polecam.

kornelia 2019-08-28 13:43:56

Mieszkam w Encamp i szukam dobrego serwisu regeneracji, a tu proszę ma prawie pod nosem :)

Dodaj komentarz

Loader
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Jazda z uszkodzoną turbiną samochodową 25 listopada 2020

Jazda z uszkodzoną turbiną samochodową

Jazda z uszkodzoną turbiną samochodową jest nieopłacalna. Opóźnianie regeneracji wadli...

Turbiny 03 października 2018

Turbiny

1. Budowa charakterystyka i działanie turbosprężarkiGdy słyszymy słowo turbina, rzad...

Nowe Turbosprężarki Garrett 02 października 2018

Nowe Turbosprężarki Garrett

1. Zmienna geometria i fabrycznie regenerowane turbinyCoraz popularniejsze staje...

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 707 060
Call icon

Zadzwoń do nas:

+48609707060
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności. RODO