bosch service regeneracja turbosprężarek

regeneracja

turbosprężarek samochodowych

film pracowni naprawy turbosprężarek

Turbosprężarki Rzeszów

TURBOSPRĘŻARKI RZESZÓW | Podkarpacki MELETT SERWIS – Naprawa turbin ASO BOSCH DIESEL SERVICE - PAWLIK

Udostępnij
Zapraszamy do polubienia naszego kanału
Zapraszamy do polubienia naszego profilu na instagramie
Zapraszamy do polubienia naszego profilu na wykop.pl


Królewskie miasto Rzeszów to miasto na prawach powiatu, położone w południowo-wschodniej Polsce, będące stolicą województwa podkarpackiego oraz miastem centralnym aglomeracji rzeszowskiej i Rzeszowskiego Obszaru Metropolitarnego.

Położone na pograniczu Kotliny Sandomierskiej i Pogórza Środkowobeskidzkiego, nad rzeką Wisłok miasto rozciąga się na powierzchni 116,32km2, na której mieszka ponad 186 tysięcy osób. W obszarze powiatu rzeszowskiego znajdują się złoża gazu i ropy, a także łupków melilitowych oraz gipsów krystalicznych i laminowanych w okresie Miocenu. W obrębie miasta znajduje się rezerwat przyrody Lisia Góra, położony nad sztucznie utworzonym w 1973 roku Zbiornikiem Rzeszowskim.

W Rzeszowie rozwija się przemysł spożywczy, budowlany, odzieżowy oraz produkcja sprzętu domowego, zaś najlepiej rozwiniętymi gałęziami przemysłu są: lotnictwo, farmaceutyka oraz branża informatyczna. Znajdują się tu zakłady takich koncernów i firm jak Pratt & Whitney, Zelmer SA, PGS Software czy Asseco Poland. Jest to także jedno z dwóch miast na świecie(wraz z amerykańskim Middletown), w którym trwa produkcja silników odrzutowych do samolotów wielozadaniowych F-16 Fighting Falcon. Miasto jest także ważnym ośrodkiem naukowo-rozwojowym i usługowym, a także dużym węzłem komunikacyjnym. Znajdują się tu takie uczelnie jak Uniwersytet Rzeszowski, Politechnika Rzeszowska imienia Ignacego Łukasiewicza(będąca jedynym w kraju ośrodkiem kształcenia pilotów lotnictwa cywilnego), Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie czy Wyższa Szkoła Inżynieryjno-Ekonomiczna.

Tuż obok Rzeszowa przebiega autostrada A4, będąca elementem transeuropejskiej trasy E40, łączącym wschodnią i zachodnią granicę Polski, a także droga ekspresowa S19. Rzeszów jest także jedynym obok Krakowa i Dublina miastem w Europie, które dysponuje systemem SCATS – inteligentną sygnalizacją świetlną. Około 8 kilometrów od centrum miasta znajduje się międzynarodowy port lotniczy Rzeszów-Jasionka z drugą co do długości drogą startową w kraju, oraz lotnisko szkolne Ośrodka Kształcenia Lotniczego Politechniki Rzeszowskiej. Po mieście takim jak Rzeszów bez wątpienia przemieszcza się codziennie wiele samochodów z turbodoładowanymi jednostkami napędowymi. Turbosprężarki w tych autach odpowiedzialne są za lepsze osiągi i charakterystykę pracy, a także mniejszą emisję spalin i większą wydajność w przypadku jazdy z obciążeniem lub na dużych wysokościach, gdzie zawartość tlenu jest niższa. Produkowane są one z niezwykle wytrzymałych metali i stopów takich jak tytan, Ni-Resist, Inconel czy MaRM247, gwarantujących długi okres użytkowania przed pojawieniem się pierwszych oznak zużycia. Jednakże złe olejowanie, niewłaściwa eksploatacja pojazdu, czy usterka innego podzespołu mogą przyczynić się do poważnych uszkodzeń układu turbodoładowania, z którymi najlepiej poradzą sobie wyspecjalizowane Bosch Diesel Service Pawlik w regeneracji turbosprężarek profesjonalne serwisy ASO MELETT, posiadające odpowiednie narzędzia, maszyny i wykwalifikowanych w naprawie tych urządzeń pracowników. Ci będą w stanie po wykonaniu napraw wyważyć rdzeń turbosprężarki a także w razie konieczności wyregulować nastaw kierownic (co dotyczy jedynie turbosprężarek z technologią zmiennej geometrii) i porównać wszystkie parametry z podanymi przez producenta. Takie serwisy dają także gwarancję na długie działanie układu turbodoładowania po przeprowadzonej w nich regeneracji.

Stalowowolski ASO Melett Turboserwis wykonuje wysyłkowo regeneracje z województwa Podkarpackiego. Jeśli jesteś z miasta Rzeszów, Tyczyn, Brzozów, Tyczyn, Sanok, Zgierz, Lesko, Ustrzyki Dolne, Solina, Polańczyk, Dynów, Krosno, Iwonicz Zdrój, Jasło, Biecz, Gorlice, Brzostek, Pilzno, Ropczyce, Dębica, Trzebownisko, Jasionka, Przecław, Kolbuszowa, Mielec, Dąbrowa Tarnowska, Nowa Deba, Połaniec, Pacanów, Staszów, Tarnobrzeg, Sandomierz, Turbia, Rudnik nad Sanem, Raniżów, Nisko, Nowa Sarzyna, Leżajsk, Sieniawa, Biłgoraj, Biszcza, Chmielek, Tarnogród, Różaniec, Józefów, Zwierzyniec, Krasnobród, Lubaczów, Łańcut, Przeworsk, Radymno, Bielszowice, Przemyśl, Opatów, Dwikozy, Kraśnik, Jaworzno, Oleśnica, Modliborzyce, Janów Lubelski, Ożarów, Ostrowiec Świętokrzyski, Strzyżów, Rytwiany, Uherce, Boguchwała, Kańczuga, Głogów Małopolski, Sokołów Małopolski, Grodzisko Dolne, Wola Chorzelowska, Radomyśl, Majdan Królewski, Cmolas, Chmielów, Jadach, Skopanie, Grębów, Przyszów, Stale, Wydrza, Łączki Brzeskie, Kamień, Jeżowe, Górno, Wadowice Górne, Koprzywnica, Zarzecze, Ulanów, Jarocin, Turbia, Gorzyce, Zaleszany, Trześń, Lulisławice, Osiek, Godziszów, Harasiuki, Sól, Potok Górny, Księżpol możesz wysłać turbinę lub my odbierzemy od Ciebie naszym kurierem.

Regeneracja turbosprężarek dla miast Warszawa, Łódź, Wrocław, Poznań, Kielce, Kraków, Katowice, Opole, Bielsko Biała.
Naprawa turbosprężarek Częstochowa, Białystok, Olsztyn, Gdańsk, Gdynia, Szczecin, Grudziądz, Gorzów Wielkopolski.
Testy turbosprężarek Piła, Suwałki, Elbląg, Ełk, Siedlce, Radom, Mielec, Rzeszów.
Czyszczenie turbosprężarek Lublin, Tarnów, Zielona Góra, Bydgoszcz, Legnica, Krosno, Kalisz, Rybnik, Gliwice.
Turbosprężarki Nowy Sącz, Tychy, Jelenia Góra, Nysa, Stargard Szczeciński, Wałbrzych, Koszalin, Starachowice.