bosch service regeneracja turbosprężarek

regeneracja

turbosprężarek samochodowych

film pracowni naprawy turbosprężarek

Turbosprężarki Mielec – Regeneracja turbin – AUTORYZOWANY WARSZTAT MELETT

Udostępnij
Zapraszamy do polubienia naszego profilu na instagramie
Zapraszamy do polubienia naszego profilu na wykop.pl


Mielec, to położone w dolinie Wisłoki średniej wielkości miasto. Mieszka tu około 61 tysięcy ludzi na obszarze 47km2.

Pierwsze wzmianki o mieście pojawiają się na przełomie XIII i XIV. W drugiej połowie XIV wieku umiejscowiona została tu parafia mielecka. Mielec to jeden z ośrodków przemysłowych województwa Podkarpackiego. Znajdują się tu Polskie Zakłady Lotnicze, w których produkowane są między innymi samolot wielozadaniowy M28 Skytruck, jedna z najpopularniejszych konstrukcji na świecie M18 Dromader czy też śmigłowiec transportowy S-70i Black Hawk. W Mielcu powstają także repliki samochodu AC Cobra oraz najbardziej luksusowy polski samochód Leopard 6 Litre Roadster. Firma Melex wytwarza pojazdy elektryczne eksportowane na cały świat. Wyrabiane są tu meble, okna i szkło hartowane.

Tak duża ilość przedsiębiorstw oraz ważna pod względem logistycznym lokalizacja wiążą się z dużą liczbą samochodów. Spora ich część wyposażona jest w systemy turbodoładowania, które, mimo iż wytrzymałe, czasem ulegają uszkodzeniu i czasami regeneracja turbiny jest nieunikniona. Aby nie dopuścić do wszelkich uszkodzeń, powinniśmy dbać o nasze auto, ponieważ większość awarii układu doładowania nie jest spowodowana wyeksploatowaniem komponentów, lecz nieumiejętnym użytkowaniem pojazdu wyposażonego w turbosprężarki Mielec, słabej jakości olejem lub wadliwymi filtrami. Gdy dojdzie do takiej sytuacji, najlepszym wyjściem jest oddanie turbosprężarki do wyspecjalizowanego serwisu Bosch Diesel Service Pawlik – Turbo Serwis Melett w celu regeneracji.

Regeneracja turbosprężarki to prościej mówiąc jej naprawa opinie o tym nazewnictwie są różne. Polega ona na zastąpieniu uszkodzonych części urządzenia nowymi. Jest to rozwiązanie o wiele tańsze od kupna nowej turbosprężarki i zarazem nieporównywalnie bezpieczniejsze od kupna używanej, ale nie sprawdzanej. Gdy odeślemy uszkodzone urządzenie do serwisu turbo, specjaliści rozbiorą je, wyczyszczą i sprawdzą pod kątem podanych przez producenta parametrów technicznych. Następnie wymienią zużyte łożyska, pierścienie olejowe i uszczelki na nowe, wraz z uszkodzonymi elementami. Przy składaniu sprawdzą oni również wyważenie turbosprężarki, w razie potrzeby korygując je. Tak naprawiony system turbodoładowania może nam służyć jeszcze długi czas, nie stwarzając najmniejszych problemów i dodatkowych kosztów. Zadzwoń i umów się na przegląd turbiny tel. działu turbosprężarek 609707060.

Regeneracja turbosprężarek dla miast Warszawa, Łódź, Wrocław, Poznań, Kielce, Kraków, Katowice, Opole, Bielsko Biała.
Naprawa turbosprężarek Częstochowa, Białystok, Olsztyn, Gdańsk, Gdynia, Szczecin, Grudziądz, Gorzów Wielkopolski.
Testy turbosprężarek Piła, Suwałki, Elbląg, Ełk, Siedlce, Radom, Mielec, Rzeszów.
Czyszczenie turbosprężarek Lublin, Tarnów, Zielona Góra, Bydgoszcz, Legnica, Krosno, Kalisz, Rybnik, Gliwice.
Turbosprężarki Nowy Sącz, Tychy, Jelenia Góra, Nysa, Stargard Szczeciński, Wałbrzych, Koszalin, Starachowice.