bosch service regeneracja turbosprężarek

regeneracja

turbosprężarek samochodowych

film pracowni naprawy turbosprężarek

Turbosprężarki Bydgoszcz

TURBOSPRĘŻARKI BYDGOSZCZ | naprawa turbin – Melett AUTORYZOWANY WARSZTAT – oryginalne części

Udostępnij
Zapraszamy do polubienia naszego profilu na instagramie
Zapraszamy do polubienia naszego profilu na wykop.pl


Bydgoszcz jest miastem na prawach powiatu położonym nad Kanałem Bydgoskim i rzeką Brdą. W języku niemieckim nazywana jest Bromberg.

Miasto to należy do największych w Polsce, zajmując powierzchnię 176km2, zamieszkałą przez 358 000 ludzi, co stanowi 8 wynik pod względem ludności i 10 pod względem rozmiarów. Ulokowana w północnej części Polski, w punkcie gwałtownego zwrotu Wisły w kierunku północnym(nazywanym Bydgoskim Zakolem Wisły) Bydgoszcz rozciąga się wzdłuż Kanału Bydgoskiego na zachodzie miasta, Brdy w centrum i Wisły na wschodzie. Miasto leży na pograniczu różnorodnych krain historycznych i geograficznych, przez co jego obszar jest mocno zróżnicowany.

Najstarsze osady na terenie Bydgoszczy pochodziły jeszcze z epoki brązu, jednak bardziej stałe osiedla zaczęto konstruować dzięki wytyczonemu przez Imperium Rzymskie traktowi bursztynowemu, który prowadził z Rzymu na północ Europy. Miasto było strategicznym ośrodkiem w czasie wojen polsko-krzyżackich, wielokrotnie zmieniając w tym czasie swoich właścicieli. W późniejszych latach Bydgoszcz rozwijała się dzięki handlowi spławnemu. Obecnie jest to stolica województwa kujawsko-pomorskiego. W mieście znajduje się wiele zabytkowych budowli, które przyciągają rzesze turystów, a także duża liczba ośrodków przemysłowych i usługowych, głównie z branży elektromechanicznej oraz informatycznej. Przez Bydgoszcz przepływają także dwie międzynarodowe śródlądowe drogi wodne, czyli E70 relacji Ocean Atlantycki-Morze Bałtyckie oraz E40 prowadząca z Morza Bałtyckiego do Morza Czarnego, dzięki temu spinane są dorzecza Europy Zachodniej i Europy Wschodniej. W mieście swoja siedzibę i zakład produkcyjny ma ceniona na świecie firma produkująca tabory kolejowe i tramwajowe PESA. Duże zagęszczenie turystów i przedsiębiorców oznacza wiele samochodów, z których spora część posiada pod maską układy turbodoładowania, odpowiadające za zwiększanie ich osiągów. Często zdarza się(szczególnie w przypadku nowych turbosprężarek), że na wskutek niewłaściwego użytkowania, uszkodzenia innego podzespołu czy też wady fabrycznej turbosprężarki ulegają różnym stopniom awarii. Wtedy należy oddać uszkodzone urządzenie do odpowiedniego warsztatu MELETT BoschDieselSerwice Pawlik, a najlepiej do wyspecjalizowanego w regeneracji układów turbodoładowania zakładu, który będzie w stanie nie tylko zdiagnozować problem, ale też w profesjonalny sposób się go pozbyć. Niezależnie od tego, czy wymagana jest jedynie wymiana elementów eksploatacyjnych, takich jak łożyska i pierścienie uszczelniające, czy też całego rdzenia turbosprężarki, najlepszym z ekonomicznego punktu widzenia rozwiązaniem jest regeneracja turbosprężarki w takim właśnie zakładzie (TURBOSERWISIE MELETT). Jego przewagą nad normalnymi warsztatami jest fakt, iż znajdują się w nim niezbędne do odpowiedniej naprawy narzędzia i maszyny(na przykład wyważarki), użytkowane przez dobrze wyszkolonych i wyspecjalizowanych w dziedzinie regeneracji mechaników. Mogą oni nie tylko porównywać parametry naprawianego urządzenia z podanymi przez producenta, ale także odpowiednio wyważyć rdzeń turbosprężarki i, w przypadku urządzeń z technologią zmiennej geometrii, wyregulować nastaw kierownic.

Turbiny odnawiamy wysyłkowo z miast ościennych Bydgoszczy takich jak Nakło nad Notecią, Piła, Chociaż, Złotów, Sępólno Krajeńskie, Człuchów, Koronowo, Chojnice, Tuchola, Czersk, Chełmno, Świecie, Grudziądz, Toruń, Ciechocinek, Inowrocław, Gniezno, Włocławek, Kwidzyn, Gniew, Brodnica, Rypin, Golub-Dobrzyń, Nowe Miasto Lubawskie, Lubawa, Iława, Sierpc, Żuromin, Działdowo, Świecie, Solec Kujawski, Szubin, Białe Błota, Osielsko, Żnin, Barcin, Gniewkowo, Chełmża oraz inne województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Regeneracja turbosprężarek dla miast Warszawa, Łódź, Wrocław, Poznań, Kielce, Kraków, Katowice, Opole, Bielsko Biała.
Naprawa turbosprężarek Częstochowa, Białystok, Olsztyn, Gdańsk, Gdynia, Szczecin, Grudziądz, Gorzów Wielkopolski.
Testy turbosprężarek Piła, Suwałki, Elbląg, Ełk, Siedlce, Radom, Mielec, Rzeszów.
Czyszczenie turbosprężarek Lublin, Tarnów, Zielona Góra, Bydgoszcz, Legnica, Krosno, Kalisz, Rybnik, Gliwice.
Turbosprężarki Nowy Sącz, Tychy, Jelenia Góra, Nysa, Stargard Szczeciński, Wałbrzych, Koszalin, Starachowice.