bosch service regeneracja turbosprężarek

regeneracja

turbosprężarek samochodowych

film pracowni naprawy turbosprężarek

Turbo Mielec

TURBO MIELEC | Specjalizacja – części Melett – Naprawa Wysyłkowa Turbosprężarek

Udostępnij
Zapraszamy do polubienia naszego profilu na instagramie
Zapraszamy do polubienia naszego profilu na wykop.pl


Mielec to miasto w województwie podkarpackim, ulokowane w dolinie Wisłoki, w Kotlinie Sandomierskiej, na przełomie XIII i XIV wieku.

Jest to średnich rozmiarów miasto rozciągające się na obszarze 47km2, zamieszkałym przez około 61 tysięcy osób, a jego gospodarka opiera się głównie na przemyśle. Mielec znajduje się w zachodniej części województwa podkarpackiego, w pobliżu granicy z województwem małopolskim i świętokrzyskim. Miasto należy do Doliny Lotniczej, produkując obecnie takie samoloty jak PZL M28 Skytruck i M28B Bryza, M18 Dromader, AT-3, AT-4 oraz śmigłowiec wielozadaniowy S-70i Black Hawk. Powstają tu także pojazdy lądowe, w tym znane na całym świecie elektryczne wózki golfowe i użytkowe Melex czy repliki samochodu AC Cobra. Kiedyś w Mielcu tworzone były samochody małolitrażowe Mikrus MR-300 oraz najbardziej luksusowy polski samochód, Leopard 6 Litre Roadster. Swoje zakłady produkcyjne mają tutaj takie firmy jak Fakro, Husqvarna, Geyer & Hosaja, Eurocast, Termo Organika, Kronospan i Black Red White. Nieopodal miasta znajduje się autostrada A4, która jest elementem trasy międzynarodowej E40, a w samym Mielcu krzyżuje się 5 dróg wojewódzkich.

Pomimo średnich rozmiarów, w Mielcu porusza się wiele samochodów turbodoładowanych turbodoładowanych, należących głównie do przedstawicieli i pracowników zakładów przemysłowych, których w mieście jest pod dostatkiem. Takie pojazdy mogą łatwiej transportować większe obciążenia, jak na przykład części silników czy produkty elektryczne. Zawdzięczają to właśnie turbosprężarkom, których zadaniem jest zwiększanie osiągów bez znacznego wzrostu emisji spalin i apetytu auta. Mimo solidnej konstrukcji są one jednak narażone na różne zanieczyszczenia i drobiny materiałów, a także złe olejowanie układu, co może doprowadzić do poważnych i drogich w naprawie uszkodzeń zarówno turbodoładowania, jak i jednostki napędowej. Dlatego też w przypadku jakichkolwiek oznak awarii turbosprężarki należy ją niezwłocznie oddać do profesjonalnego zakładu TURBOSERWIS MELETT, który przeprowadzi szczegółową diagnostykę urządzenia i będzie w stanie poprawnie zregenerować zniszczone turbo. Zakłady, które są wyspecjalizowane w regeneracji turbosprężarek, posiadają odpowiednio przeszkolonych pracowników dbających o urządzenia z chirurgiczną wręcz precyzją, wykorzystujących przeznaczone do naprawy narzędzia i maszyny oraz CZĘŚCI MELETT. Niewątpliwą zaletą oddania turbodoładowania do profesjonalnego Serwisu-Turbo Bosch Diesel Service Pawlik jest gwarancja sprawności urządzenia na długi czas, zawdzięczana odpowiedniej regulacji systemu zmiennej geometrii kierownic oraz wyważeniu rdzenia turbosprężarki.

Regeneracja turbosprężarek dla miast Warszawa, Łódź, Wrocław, Poznań, Kielce, Kraków, Katowice, Opole, Bielsko Biała.
Naprawa turbosprężarek Częstochowa, Białystok, Olsztyn, Gdańsk, Gdynia, Szczecin, Grudziądz, Gorzów Wielkopolski.
Testy turbosprężarek Piła, Suwałki, Elbląg, Ełk, Siedlce, Radom, Mielec, Rzeszów.
Czyszczenie turbosprężarek Lublin, Tarnów, Zielona Góra, Bydgoszcz, Legnica, Krosno, Kalisz, Rybnik, Gliwice.
Turbosprężarki Nowy Sącz, Tychy, Jelenia Góra, Nysa, Stargard Szczeciński, Wałbrzych, Koszalin, Starachowice.