bosch service regeneracja turbosprężarek

regeneracja

turbosprężarek samochodowych

film pracowni naprawy turbosprężarek

SERWIS-TURBO MELETT - Regeneracja turbosprężarek Rybnik | naprawa turbin w Rybniku

Udostępnij
Zapraszamy do polubienia naszego kanału
Zapraszamy do polubienia naszego profilu na wykop.pl


Rybnik to duże miasto, będące głównym ośrodkiem aglomeracji rybnickiej oraz Rybnickiego Okręgu Węglowego i dziewiątym miastem pod względem liczby ludności na terenie województwa śląskiego.

Miejscowość ta powstała w XII wieku na Płaskowyżu Rybnickim, który należy do Wyżyny Śląskiej, ad rzekami Rudą i Nacyną. Prawa miejskie Rybnik otrzymał w 1327 roku, kiedy to znalazł się w granicach Królestwa Czech. Obecnie miasto to zajmuje powierzchnię równą 148,36km2, zamieszkiwaną przez około 137 041 osób, dzięki czemu miasto zajmuje czternaste miejsce pod względem powierzchni w Polsce oraz 25 miejsce pod względem liczby ludności. Miasto jest ośrodkiem centralnym aglomeracji rybnickiej, która rozciąga się na obszarze 492,23 kilometrów kwadratowych, na których żyje około 435 540 mieszkańców, co daje gęstość zaludnienia 884,83os/km2.

W Rybniku funkcjonuje około 13 tysięcy podmiotów gospodarczych, zaś strefa przemysłowa miasta wynosi 54 hektary. Na terenie miasta działają aktualnie dwie kopalnie węgla kamiennego: KWK Chwałowice oraz KWK Jankowice, a także różne centra produkcyjne takich przedsiębiorstw jak Purmo, Tenneco Automotive czy Rybnicka Fabryka Maszyn RYFAMA. Przez miasto przebiega autostrada A1, droga krajowa numer 78 oraz drogi wojewódzkie oznaczone numerami 920, 925, 929 i 935. Rybnik, pomimo zastosowania 43 skrzyżowań o ruchu okrężnym, bardzo często bywa zakorkowany w godzinach szczytu, co może negatywnie wpływać na żywotność turbosprężarek zamontowanych w samochodach poruszających się po tym mieście. Przekłada się to na zwiększoną częstotliwość pojazdów z uszkodzonymi układami turbodoładowania, wymagającymi natychmiastowej ingerencji doświadczonego mechanika. Miasta ościenne to Racibórz, Katowice, Zabrze, Gliwice, Wodzisław, Dąbrowa Górnicza, Żory, Jaworzno, Sosnowiec.

Odpowiednio wykwalifikowanych pracowników, posiadających dostęp do całego niezbędnego zaplecza maszynowo-narzędziowego mogą zapewnić jedynie renomowane zakłady zajmujące się profesjonalną regeneracją turbosprężarek z wykorzystaniem urządzeń używanych także przez producentów układów turbodoładowania. Korzystanie z takich urządzeń pozwala nie tylko na przeprowadzenie dokładniejszej diagnostyki i wyszukiwanie nawet mikroskopijnych defektów turbosprężarki, ale także sprawniejszą wymianę uszkodzonych części oraz wyważenie rdzenia turbosprężarki, czynność kluczową dla właściwego działania urządzenia.

Dlaczego natychmiastowa wizyta w profesjonalnym warsztacie Melett Turboserwis jest tak istotna w przypadku uszkodzenia turbosprężarki? Ponieważ jest to urządzenie, którego awaria może doprowadzić do poważnych uszkodzeń wewnątrz jednostki napędowej, której naprawa po takim incydencie będzie bardzo kosztowna. Dodatkowym argumentem za skorzystaniem z opcji regeneracji turbosprężarki nie tylko dla mieszkańców Rybnika, ale wszystkich kierowców w kraju jest fakt, że fabrycznie nowe turbosprężarki są bardzo drogimi w zakupie urządzeniami, a używane są często niesprawdzone i mogą paść po przejechaniu zaledwie kilkudziesięciu kilometrów, zaś turbosprężarka zregenerowana w wyspecjalizowanym SerwisieTurbo MELETT będzie w stanie służyć spokojnie przez kilka kolejnych lat.

Regeneracja turbosprężarek dla miast Warszawa, Łódź, Wrocław, Poznań, Kielce, Kraków, Katowice, Opole, Bielsko Biała.
Naprawa turbosprężarek Częstochowa, Białystok, Olsztyn, Gdańsk, Gdynia, Szczecin, Grudziądz, Gorzów Wielkopolski.
Testy turbosprężarek Piła, Suwałki, Elbląg, Ełk, Siedlce, Radom, Mielec, Rzeszów.
Czyszczenie turbosprężarek Lublin, Tarnów, Zielona Góra, Bydgoszcz, Legnica, Krosno, Kalisz, Rybnik, Gliwice.
Turbosprężarki Nowy Sącz, Tychy, Jelenia Góra, Nysa, Stargard Szczeciński, Wałbrzych, Koszalin, Starachowice.