bosch service regeneracja turbosprężarek

regeneracja

turbosprężarek samochodowych

film pracowni naprawy turbosprężarek

Regeneracja turbosprężarek lublin

Naprawa Turbosprężarek LUBLIN – TURBOSERWIS MELETT – naprawa turbo

Udostępnij
Zapraszamy do polubienia naszego profilu na instagramie
Zapraszamy do polubienia naszego profilu na wykop.pl


Lublin jest jednym z największych miast wschodniej Polski, posiada prawa powiatowe oraz jest stolicą województwa lubelskiego.

Miasto to jest największą miejscowością na wschodnim brzegu Wisły, a także dziewiątą pod względem ludności, która wynosi niemal 349 tysięcy mieszkańców. Lublin podzielony jest na dwie części przez dolinę rzeki Bystrzycy, nad którą został ulokowany. Znajduje się on w północnej części Wyżyny Lubelskiej, a jego lewobrzeżna połowa jest elementem Płaskowyżu Nałęczowskiego, posiadającym zróżnicowaną rzeźbę terenu. Prawobrzeżna część, zaliczana do Płaskowyżu Świdnickiego, jest dużo mniej urozmaicona, wręcz płaska w porównaniu z częścią lewobrzeżną. Przez Lublin, prócz Bystrzycy, płyną jej dopływy: Czechówka i Czerniejówka, przepływa tędy także Nędznica, często nazywana Krężniczanką.

Najstarsze znaleziska z terenu obecnego Lublina pochodzą sprzed około pięciu tysięcy lat, jednak większe osady zaczęły się tu osiedlać dopiero w VI wieku naszej ery. Lublin został lokowany prawem magdeburskim prawdopodobnie w 1257 roku i od tamtej pory posiada prawa miejskie, jednakże akt lokacyjny nie uchował się na przestrzeni dziejów. Pierwsza udokumentowana lokacja pochodzi dopiero z 15 sierpnia 1317 roku, i została dokonana przez króla polskiego Władysława I Łokietka, a w 1342 roku Lublin został otoczony murami dzięki rozkazowi Kazimierza III Wielkiego. Od 1474 roku miasto jest stolicą województwa lubelskiego, a jego największy rozwój przypada na okres pomiędzy XV a XVI wiekiem. Dzisiejszy Lublin ponownie się rozwija, korzystając ze środków Unii Europejskiej na budowę Infrastruktury gospodarczej i drogowej. Produkowane są tu powszechnie znane ciągniki rolnicze Ursus, a także mniej znane samochody typu pick-up marki ZX Grand Tiger. Firma DZT Tymińscy przejęła prawa do produkcji terenowych samochodów użytkowych Honker oraz Honker Cargo(nazywanego także Pasagon). Istnieją tu takie zakłady jak fabryka maszyn rolniczych Sipma, wytwórnia surownic i szczepionek BIOMED, fabryka farmaceutyczna Polfa Lublin, przedsiębiorstwo przetwórstwa miodów APIS, zakład produkcji preparatów ziołowych i owocowych Herbapol, wytwórnia makaronów i płatków śniadaniowych Lubella, rozlewnia alkoholi Polmos S.A., a także fabryka słodyczy Solidarność. W Lublinie znajduje się także jeden z przodujących polskich browarów, Perła. Nieopodal miasta, w Świdniku, znajduje się międzynarodowy port lotniczy Lublin-Świdnik, a w samym Lublinie krzyżują się trzy drogi krajowe, w tym dwie transeuropejskie, czyli S12(E373) prowadząca z Piotrkowa Trybunalskiego do granicy polsko-ukraińskiej w Dorohusku, S17(E372) relacji Warszawa-Kijów oraz S19 łącząca Białystok z Rzeszowem.

Lublin jest zatem niezwykle cennym ośrodkiem gospodarczym w kraju. Jego rozmiary oraz ulokowanie pozwalają stwierdzić, iż przemieszcza się tu co dnia wiele pojazdów z turbodoładowanymi jednostkami napędowymi. Turbosprężarki w tych pojazdach tworzone są z niezwykle odpornych na ścieranie, korozję i temperatury materiałów takich jak tytan, Ni-Resist, Inconel i MaRM247, dzięki którym bardzo rzadko ulegają wyeksploatowaniu. Zdarzają się w nich jednak usterki często spowodowane przez złe działanie innych podzespołów auta, takie jak zatarcia, przegrzania czy zapiekanie kierownic(dotyczące jedynie technologii zmiennej geometrii kierownic turbiny, oznaczanej przez producentów jako VNT, VTG lub VGT).

Ich naprawę najlepiej jest powierzyć profesjonalnym zakładom TURBOSERWIS MELETT – ASO BOSCH DIESEL SERVICE - PAWLIK, wyspecjalizowanym w regeneracji turbosprężarek, które posiadają zarówno wykwalifikowanych pracowników, jak i odpowiednie maszyny niezbędne do odpowiedniego ustawienia i skorygowania wszelkich odchyleń od zaleceń producenta układów turbodoładowania. Zwykły warsztat samochodowy z pewnością nie będzie w stanie zapewnić dobrej regulacji kierownic ani wyważenia rdzenia turbosprężarki, które to zabiegi są wręcz konieczne do sprawnego działania naprawianego urządzenia przez długie lata.

Regeneracja turbosprężarek dla miast Warszawa, Łódź, Wrocław, Poznań, Kielce, Kraków, Katowice, Opole, Bielsko Biała.
Naprawa turbosprężarek Częstochowa, Białystok, Olsztyn, Gdańsk, Gdynia, Szczecin, Grudziądz, Gorzów Wielkopolski.
Testy turbosprężarek Piła, Suwałki, Elbląg, Ełk, Siedlce, Radom, Mielec, Rzeszów.
Czyszczenie turbosprężarek Lublin, Tarnów, Zielona Góra, Bydgoszcz, Legnica, Krosno, Kalisz, Rybnik, Gliwice.
Turbosprężarki Nowy Sącz, Tychy, Jelenia Góra, Nysa, Stargard Szczeciński, Wałbrzych, Koszalin, Starachowice.