bosch service regeneracja turbosprężarek

regeneracja

turbosprężarek samochodowych

film pracowni naprawy turbosprężarek

Regeneracja turbin Kraków – Turbo Serwis Melett

Udostępnij
Zapraszamy do polubienia naszego profilu na instagramie
Zapraszamy do polubienia naszego profilu na wykop.pl


Kraków, liczący sobie 326,85km2 powierzchni i około 760 000 mieszkańców, należy do ścisłej czołówki największych miast w Polsce.

Miasto położone jest w malowniczym województwie Małopolskim, wyróżniającym się sporymi różnicami wysokości i pięknymi krajobrazami, a także wieloma zabytkami architektonicznymi. Znajdziemy w nim piękny rynek, rozległe stare miasto, a także wpisany na listę UNESCO Zamek Wawelski, będący dawną siedzibą królów. Wokół miasta rozciągają się żyzne ziemie, idealnie nadające się do wszelkich upraw. Kraków to krajowe centrum kulturalne, edukacyjne, usługowe i turystyczne. Na jego terenie znajduje się jeden z kluczowych węzłów komunikacyjnych w Polsce, a także wiele ośrodków przemysłowych, takich jak Nowa Huta, zakłady teletechniczne „Telos”, Krakowska Fabryka Kabli, Krakowskie Zakłady Przemysłu Gumowego „Stomil”, zakład farmaceutyczny „Polfa” czy niedaleko położone kopalnie soli w Wieliczce i Bochni.

Niestety, często występują tu korki, co nie jest zdrowe dla jednostek napędowych wyposażonych w turbodoładowanie. Częste i gwałtowne zmiany obrotów silnika mogą owocować złym olejowaniem turbiny, powodującym jej przegrzanie lub zatarcie. Przyczyną uszkodzenia turbiny samochodowej może być również nieprawidłowa eksploatacja pojazdu oraz nieregularne wymiany oleju, filtru oleju i filtru powietrza. Kiedy dojdzie do awarii, najlepszym rozwiązaniem jest regeneracja turbiny w Krakowie.

Regeneracja polega na rozebraniu, wypiaskowaniu i wyczyszczeniu ultradźwiękowemu wszystkich elementów turbosprężarki. Następnie są one poddawane dokładnemu sprawdzeniu i wymianie uszkodzonych części na nowe. Przy ponownym składaniu urządzenia konieczne jest wykonanie pomiarów i, w razie konieczności, korekta jego wyważenia. Dzięki regeneracji turbiny możemy zaoszczędzić nawet czterokrotnie w porównaniu do kupna nowej turbosprężarki bo cena jest nie do zaakceptowania nienaturalnie wysoka (KKK, GARRETT), doprowadzając do pierwotnego stanu nasze uszkodzone urządzenie. Regeneracja pozwala również na dokładniejsze sprawdzenie przyczyny uszkodzenia doładowania, dzięki czemu możemy zapobiec przyszłym awariom. W ASO Bosch Diesel Service Pawlik (warsztat Melett) oferujemy regenerację na oryginalnych częściach Melett, wykonywaną w ściśle określonych warunkach. Korzystamy jedynie z najnowocześniejszych urządzeń, wykorzystywanych także przez producentów turbosprężarek. Nasza specjalizacja to auta z grupy WAG SKODA, SEAT, AUDI, VW, VOLVO V40 i MAZDA 2,4 2,0 1,9 TDI B5 56 passat i a4 a6 a2 a3. Każdy klient otrzymuje 12-miesięczną gwarancję i protokół z wyważania.

Regeneracja turbosprężarek dla miast Warszawa, Łódź, Wrocław, Poznań, Kielce, Kraków, Katowice, Opole, Bielsko Biała.
Naprawa turbosprężarek Częstochowa, Białystok, Olsztyn, Gdańsk, Gdynia, Szczecin, Grudziądz, Gorzów Wielkopolski.
Testy turbosprężarek Piła, Suwałki, Elbląg, Ełk, Siedlce, Radom, Mielec, Rzeszów.
Czyszczenie turbosprężarek Lublin, Tarnów, Zielona Góra, Bydgoszcz, Legnica, Krosno, Kalisz, Rybnik, Gliwice.
Turbosprężarki Nowy Sącz, Tychy, Jelenia Góra, Nysa, Stargard Szczeciński, Wałbrzych, Koszalin, Starachowice.