bosch service regeneracja turbosprężarek

regeneracja

turbosprężarek samochodowych

film pracowni naprawy turbosprężarek

Regeneracja turbin Kielce

Naprawa turbosprężarek w Kielcach – Gwarancja Serwisów Melett

Udostępnij
Zapraszamy do polubienia naszego kanału
Zapraszamy do polubienia naszego profilu na instagramie
Zapraszamy do polubienia naszego profilu na wykop.pl


Kielce to duże miasto położone w Górach Świętokrzyskich, nad rzeką Silnicą, będące stolicą województwa świętokrzyskiego

Miasto to posiada prawa miejskie od 1364 roku i zamieszkiwane jest przez 199 tysięcy mieszkańców na obszarze 109,45km2.Położone w przodującym pod względem produkcji wapna i wydobycia kamienia gipsowego woj. Świętokrzyskim Kielce były kiedyś siedzibą Biskupów Krakowskich, teraz są ważnym ośrodkiem naukowym, turystycznym, medycznym i gospodarczym, a także przechodzi przez nie kluczowy węzeł komunikacyjny, łączący drogi krajowe nr 7(Gdańsk-Chyżne), 73(Wiśniówka-Jasło) oraz 74(Sulejów-granica polsko-ukraińska w Zosinie). Miasto położone jest na terenie o dużej różnorodności wysokości, co sprzyja zwiększeniu liczby aut turbodoładowanych, lepiej radzących sobie z wjeżdżaniem pod wzniesienia.

Systemy turbodoładowania w takich autach są niezwykle przydatne, jednak potrafią też czasem odmówić posłuszeństwa. Najlepszym sposobem na uniknięcie takiej sytuacji jest eksploatowanie pojazdu turbodoładowanego zgodnie z podstawowymi zasadami oraz częste i regularne wymiany oleju silnikowego, filtru powietrza i filtru oleju.

W przypadku defektu układu turbodoładowania można szukać nowej turbosprężarki lub oddać uszkodzoną do regeneracji w Warsztatach Melett Bosch Diesel Service - Pawlik. Regeneracja turbin, polegająca na rozebraniu, dokładnym wyczyszczeniu i sprawdzeniu każdego elementu oraz wymianie uszkodzonych komponentów, często bywa tańsza i jest zdecydowanie mniej ryzykowną alternatywą niż zakup używanego egzemplarza, który może być już mocno wyeksploatowany, ponieważ zapewnia ona trwałość zbliżoną do nowego podzespołu. Warty zapamiętania jest też fakt, że po oddaniu do wyspecjalizowanego serwisu turbosprężarka naprawiana i wyważana będzie przez odpowiednio wyszkolonych pracowników turbo-serwisu, korzystających z odpowiedniego zaplecza narzędziowo-maszynowego. Dodatkowym atutem jest możliwość sprawdzenia pochodzenia usterki, której przyczyny niezwykle rzadko znajdują się bezpośrednio w turbosprężarkach, a częściej w układach przelotowych, filtrach czy też samym oleju.

Regeneracja turbosprężarek dla miast Warszawa, Łódź, Wrocław, Poznań, Kielce, Kraków, Katowice, Opole, Bielsko Biała.
Naprawa turbosprężarek Częstochowa, Białystok, Olsztyn, Gdańsk, Gdynia, Szczecin, Grudziądz, Gorzów Wielkopolski.
Testy turbosprężarek Piła, Suwałki, Elbląg, Ełk, Siedlce, Radom, Mielec, Rzeszów.
Czyszczenie turbosprężarek Lublin, Tarnów, Zielona Góra, Bydgoszcz, Legnica, Krosno, Kalisz, Rybnik, Gliwice.
Turbosprężarki Nowy Sącz, Tychy, Jelenia Góra, Nysa, Stargard Szczeciński, Wałbrzych, Koszalin, Starachowice.