bosch service regeneracja turbosprężarek

regeneracja

turbosprężarek samochodowych

film pracowni naprawy turbosprężarek

Regeneracja turbin Katowice

Naprawa turbosprężarek w Katowicach – warsztaty ASO Melett - gwarancja

Udostępnij
Zapraszamy do polubienia naszego kanału
Zapraszamy do polubienia naszego profilu na instagramie
Zapraszamy do polubienia naszego profilu na wykop.pl


Katowice (z niemieckiego Kattowitz, śląskiego Katowicy, czeskiego Katovice) to miasto na prawach powiatu we wschodniej części Górnego Śląska, na obszarze Wyżyny Śląskiej, nad rzekami Rawą i Kłodnicą.

Założone w okolicach XVI wieku Katowice są dziesiątym miastem w kraju pod względem liczby ludności wynoszącej około 302 000 mieszkańców oraz jedenastym pod względem powierzchni(164,64km2) miastem w Polsce, oraz największym w konurbacji górnośląskiej, liczącej sobie w zależności od kryteriów delimitacji od 2,2 do nawet 3,5mln osób. Miasto jest jednym z najważniejszych węzłów zarówno kolejowych, jak i drogowych w kraju i Europie, z funkcjonującym w pobliskich Pyrzowicach międzynarodowym portem lotniczym Katowice-Pyrzowice. Katowice są także jednym z największych ośrodków gospodarczych w Polsce, posiadając rozbudowaną sieć kopalni węgla oraz wiele centrów technologicznych i usługowych.

W tak ogromnej aglomeracji porusza się wiele pojazdów wyposażonych w układy turbodoładowania, które czasem mogą odmówić posłuszeństwa. Chcąc uniknąć kosztownych defektów, regeneracji turbosprężarki należy przestrzegać podstawowych zasad eksploatacji samochodu w nią wyposażonego oraz często wymieniać w nim olej napędowy, filtr powietrza i filtr oleju, korzystając z odpowiednio dobranych produktów najwyższej jakości.

Czasem jednak zdarza się, niezależnie od starań właściciela, że układ turbodoładowania odmówi posłuszeństwa. W takim przypadku są trzy rozwiązania: zakup nowej turbosprężarki, zakup używanej lub regeneracja, naprawa obecnie posiadanej. Jednak nowe urządzenia potrafią kosztować fortunę, a używane są często niepewne i mogą doprowadzić do jeszcze większej dziury w portfelu. Z punktu ekonomicznego najlepszym rozwiązaniem jest więc regeneracja turbosprężarki, która jest tańsza od zakupu nowego egzemplarza i prawidłowo wykonana zapewnia porównywalną trwałość. Polega ona na przeczyszczeniu i dokładnym sprawdzeniu wszystkich komponentów oraz wymianie uszkodzonych części na oryginale Melett wraz z wyeksploatowanymi łożyskami i pierścieniami. Dodatkową zaletą takiego rozwiązania jest możliwość sprawdzenia przez posiadających odpowiednie maszyny fachowców TURBO serwisu Bosch Diesel Service Pawlik wyważenia turbosprężarki, a także jego poprawienia w razie konieczności.

Regeneracja turbosprężarek dla miast Warszawa, Łódź, Wrocław, Poznań, Kielce, Kraków, Katowice, Opole, Bielsko Biała.
Naprawa turbosprężarek Częstochowa, Białystok, Olsztyn, Gdańsk, Gdynia, Szczecin, Grudziądz, Gorzów Wielkopolski.
Testy turbosprężarek Piła, Suwałki, Elbląg, Ełk, Siedlce, Radom, Mielec, Rzeszów.
Czyszczenie turbosprężarek Lublin, Tarnów, Zielona Góra, Bydgoszcz, Legnica, Krosno, Kalisz, Rybnik, Gliwice.
Turbosprężarki Nowy Sącz, Tychy, Jelenia Góra, Nysa, Stargard Szczeciński, Wałbrzych, Koszalin, Starachowice.