bosch service regeneracja turbosprężarek

regeneracja

turbosprężarek samochodowych

film pracowni naprawy turbosprężarek

Naprawa turbosprężarek Wrocław

NAPRAWA TURBOSPRĘŻAREK WROCŁAW –Melett | Sprawdź Turboserwisy autoryzowane. Gwarancja prawidłowego wykonania regeneracji turbiny w województwie Dolnośląskim

Udostępnij
Zapraszamy do polubienia naszego kanału
Zapraszamy do polubienia naszego profilu na instagramie
Zapraszamy do polubienia naszego profilu na wykop.pl


Wrocław jest miastem powiatowym położonym w południowo-zachodniej części kraju, a także stolicą województwa dolnośląskiego.

Położony między Wzgórzami Trzebnickimi i Sudetami Wrocław jest obecnie dużym miastem o powierzchni 293km2, co czyni go piątym pod tym względem w Polsce. Na stałe zamieszkuje tutaj niemal 635 tysięcy ludzi. Miasto ulokowane jest nad Odrą i jej czterema dopływami, które zasilają rzekę w granicach Wrocławia, czyli Bystrzycą, Ślężą, Oławą i Widawą, przepływa tu także wiele mniejszych strug. Przez dużą liczbę cieków wodnych oraz mostów nad nimi, a także zabytkową zabudowę centralnej części miasta, Wrocław często nazywany jest Wenecją Północy. Pierwsza osada w miejscu obecnego Wrocławia znajdowała się już w 142 roku i nazywała się Budorigum. Była to żyjąca z handlu wioska ulokowana tuż przy skrzyżowaniu dwóch głównych szlaków handlowych Imperium Rzymskiego, Via Regia łączącej tereny Portugalii i Rosji, a także szlak bursztynowy, który prowadził z północy Europy bezpośrednio do Rzymu. Obecny Wrocław to wielki ośrodek branży IT, a także, w dalszym ciągu, ważny węzeł komunikacyjny na mapach Europy. Jest to także świetnie prosperujące centrum turystyczne regionu, które odwiedzane jest przez 3 miliony turystów rocznie. Miasto wraz z okolicznymi gminami tworzy aglomerację wrocławską, zamieszkiwaną przez ponad milion osób.

Duża liczba mieszkańców Wrocławia i odwiedzających go turystów oraz strategiczne dla światowej logistyki położenie sprawiają, że przemieszcza się tu wiele pojazdów, których silniki są często wspomagane przez turbosprężarki. Nowsze generacje układów turbodoładowania są tworzone z wysokiej żaroodporności materiałów, takich jak Ni-Resist, tytan, MaRM247 czy Inconel. Elementy z nich wykonywane są nie tylko odporne na wysokie temperatury, ale także na ścieranie i korozję, dzięki czemu nawet w warunkach pracy turbosprężarki(100 000-300 000 obrotów na minutę i temperatury do 1000 stopni Celsjusza) wytrzymują bardzo długi okres czasu zanim zaczną dawać oznaki wyeksploatowania. Dokładność spasowania poszczególnych elementów oraz systemy kierowania spalin, takie jak technologia zmiennej geometrii kierownic turbiny(VNT, VGT, VTG) sprawiają jednak, że obecnie produkowane turbosprężarki są niezwykle wrażliwe na wszelkie zanieczyszczenia i brak odpowiedniego olejowania. Doprowadza to często do awarii, które mogą skutkować poważnymi i bardzo kosztownymi uszkodzeniami jednostki napędowej. Dlatego w przypadku spotkania się z którymkolwiek z objawów uszkodzenia turbosprężarki, takimi jak brak mocy, wycie, stukanie czy niebieski dym z wydechu, należy niezwłocznie skontaktować się z mechanikiem. Jeżeli objawy faktycznie dotyczą w/w urządzenia, trzeba oddać turbosprężarkę do wyspecjalizowanego zakładu zajmującego się profesjonalną regeneracją układów turbodoładowania. ASO Bosch Service – Pawlik Melett TURBO-SERWIS posiada wykwalifikowanych mechaników, którzy pracują korzystając wyłącznie z maszyn najwyższej jakości, takich jak wyważarki światowego lidera w tej dziedzinie, firmy Schenck. Zasięgiem pracy naszego serwisu obejmujemy całą Polskę i oferujemy kompleksową regenerację układów turbodoładowania z gwarancją na 12 miesięcy bez limitu kilometrów. Zobacz nasze serwisy na demontaż i montaż turbosprężarki w Oleśnicy, Byków, Jaworzno, Nowa Ruda, Jedlina Zdrój, Kamieniec Wrocławski, Wałbrzych, Potworków, Trzebnica, Mierzowice, Bukowice, Bierutów, Radwanice, Borowa, Kamienna Góra, Świdnica, Lubin, Bolesławiec, Kłodzko, Ząbkowice Śląskie, Sosnowiec, Jelcz Laskowice, Gogołów, Siechnice, Kamieniec Wrocławski, Domaszczyn, Legnica, Cieśle, Jelenia Góra, Oława już wkrótce pełna lista.

Regeneracja turbosprężarek dla miast Warszawa, Łódź, Wrocław, Poznań, Kielce, Kraków, Katowice, Opole, Bielsko Biała.
Naprawa turbosprężarek Częstochowa, Białystok, Olsztyn, Gdańsk, Gdynia, Szczecin, Grudziądz, Gorzów Wielkopolski.
Testy turbosprężarek Piła, Suwałki, Elbląg, Ełk, Siedlce, Radom, Mielec, Rzeszów.
Czyszczenie turbosprężarek Lublin, Tarnów, Zielona Góra, Bydgoszcz, Legnica, Krosno, Kalisz, Rybnik, Gliwice.
Turbosprężarki Nowy Sącz, Tychy, Jelenia Góra, Nysa, Stargard Szczeciński, Wałbrzych, Koszalin, Starachowice.