bosch service regeneracja turbosprężarek

regeneracja

turbosprężarek samochodowych

film pracowni naprawy turbosprężarek

Naprawa turbosprężarek Łódź

Naprawa turbosprężarek Łódź | Centrum Turbo – serwisy Melett

Udostępnij
Zapraszamy do polubienia naszego profilu na instagramie
Zapraszamy do polubienia naszego profilu na wykop.pl


Łódź to położone w środkowej Polsce miasto na prawach powiatu, w którym znajduje się siedziba władz województwa łódzkiego. Będące niegdyś jednym z największych ośrodków przemysłu włókienniczego miasto, dziś jest dużym centrum naukowym, logistycznym i biznesowym.

Na co dzień w Łodzi zamieszkuje 706 tysięcy osób, co jest obecnie trzecią wartością w Polsce. Miasto rozciąga się na przestrzeni 293,25km2 i znajduje się w obszarze Wzniesień Łódzkich oraz Wysoczyzny Łaskiej, granicząc z Aleksandrowem Łódzkim, Zgierzem, Pabianicami, a także Konstantynowem Łódzkim, wraz z którymi współtworzy aglomerację łódzką, liczącą sobie blisko 1 100 000 mieszkańców żyjących na powierzchni 1836,2 kilometrów kwadratowych. 46% gruntów w Łodzi zostało zurbanizowanych, zaś 43% to użytki rolne. Przez miasto przepływa aż 18 rzek i strumieni różnych rozmiarów, jednak większość małych cieków znajdujących się w okolicach centrum miasta ukryta została w podziemnych kanałach. Pomimo lokowania miasta przez króla Władysława Jagiełłę w 1423 roku, miasto zaczęło się rozwijać dopiero w czasach rewolucji przemysłowej, zmieniając się w 1820 roku z miasteczka rolniczego w prężny ośrodek przemysłu włókienniczego. Łódź pełniła rolę tymczasowej stolicy w 1945 roku ze względu na centralne położenie miasta w obrębie nowych granic Polski, a także doszczętne zniszczenie Warszawy.

Obecnie miasto stanowi ważny węzeł komunikacyjny, a także znaczący ośrodek naukowy, bankowy i usługowy. W Łodzi swoje siedziby posiadają takie firmy jak mBank, GE Money Bank, Infosys oraz Grupa Atlas, z tutejszych fabryk korzystają Indesit, Merloni, Bosch, Siemens, Gillete, Comarch czy Dell. Na terenie miasta znajduje się 6 uczelni państwowych i aż 22 uczelnie prywatne. W obrębie Łodzi przebiegają dwie autostrady: A1 i A2, dwie drogi ekspresowe(S8, S14) oraz dwie drogi krajowe o oznaczeniach DK14 i DK72, zaś obok miasta istnieje międzynarodowy port lotniczy Łódź-Lublinek imienia Władysława Reymonta.

Miasto jest niezwykle ważnym punktem dla logistyki w kraju, co sprawia, iż przemieszcza się tu codziennie wiele pojazdów wyposażonych w układy turbodoładowania, które pomimo swej wytrzymałości często ulegają uszkodzeniom, spowodowanym niewłaściwym użytkowaniem pojazdu turbodoładowanego lub przedostaniem się zanieczyszczeń tudzież drobin materiałów do turbiny. Obecne generacje turbosprężarek produkowane są z takich materiałów i stopów jak tytan, Inconel(35-65% niklu + chrom, kobalt i żelazo), MaRM247 będący połączeniem dziewiętnastu procent chromu, 9% żelaza, 5% nioby, 3% molibdenu, 0,9 procenta tytanu, 0,6% glinu i 0,05% węgla oraz Ni-Resist, zawierający od 11 do 16% niklu, do 4% chromu, do 8% miedzi, 2,5% krzemu i do 2% manganu, tylko po to, aby sprostać wysokim temperaturom, korozji i ścieraniu. Dlatego też są uważane powszechnie za urządzenia niezwykle trwałe, jednak ze względu na wysokie prędkości obrotowe rdzenia(od 100 do nawet 300 tysięcy obrotów na minutę) oraz wysoką dokładność są szczególnie podatne na zanieczyszczenia, przegrzania i brak właściwego olejowania. Uszkodzenia przez nie spowodowane nie są łatwe w naprawie, dlatego najlepszym rozwiązaniem jest bardzo kosztowny i często niemożliwy zakup nowego egzemplarza lub regeneracja turbosprężarki w wyspecjalizowanym serwisie turbo, odpowiednio w tym celu wyposażonym. Takie warsztaty TURBOSERWIS MELETT Bosch Diesel Service Pawlik zapewnią nam zdecydowanie lepszą naprawę turbosprężarki niż zakłady nie specjalizujące się w ich regeneracji, ponieważ pracujący w nich fachowcy są odpowiednio przeszkoleni i posiadają niezbędne do przeprowadzania bardzo ważnych czynności(takich jak wyważanie i regulacja nastawu kierownic, czy też sprawdzenie każdego komponentu pod kątem najmniejszych nawet pęknięć i mankamentów) narzędzia oraz maszyny, dzięki którym naprawa w profesjonalnym zakładzie gwarantuje bardzo dobrą żywotność urządzenia na długi czas.

Wysyłkowa regeneracja turbin województwa Łódzkiego przez Warsztaty Melett dedykowana jest dla miast Rzgów, Łódź, Tuszyn, Kruszów, Ksawerów, Pabianice, Pabianice, Dobroń, Skrajne, Zagłówki, Buczek, Chajczyny, Łask, Wiewiórczyn, Grabie, Zapolice, Zduńska Wola, Kłady, Kiki, Konstantynów Łódzki, Szadek, Brądy, Sieradz, Piorunów, Zadzim, Adamka, Aleksandrów Łódzki, Orzechów, Góra Bałdrzychowska, Bałdrzychów, Poddębice, Księże Młyny, Spycimierz, Uniejów, Golice, Zgierz, Emilia, Nowa Jerozolima, Stary Chrząstów, Wartkowice, Świnice Wardzkie, Sokolniki-Las, Ozorków, Leźnica Wielka, Leśmierz, Bratoszewice, Głowno, Glinnik, Domaniewice, Nagawki, Łyszkowice, Stachlew, Uchań Dolny, Skierniewice, Maków, Lipce Reymontowskie, Kołacinem, Stare Rowiska, Byczki, Żelazna, Brzeziny, Rogów, Jerzów, Rawa Mazowiecka, Andrespol, Rochna, Koluszki, Czechowice, Żelechlinek, Zielone, Podlas, Brójce, Rokiciny-Kolonia, Popielawy, Skrzynki, Lubochnia, Tomaszów Mazowiecki, Czarnocin, Raciborowice, Wolbórz, Moszczenica oraz inne miasta Polski.

Regeneracja turbosprężarek dla miast Warszawa, Łódź, Wrocław, Poznań, Kielce, Kraków, Katowice, Opole, Bielsko Biała.
Naprawa turbosprężarek Częstochowa, Białystok, Olsztyn, Gdańsk, Gdynia, Szczecin, Grudziądz, Gorzów Wielkopolski.
Testy turbosprężarek Piła, Suwałki, Elbląg, Ełk, Siedlce, Radom, Mielec, Rzeszów.
Czyszczenie turbosprężarek Lublin, Tarnów, Zielona Góra, Bydgoszcz, Legnica, Krosno, Kalisz, Rybnik, Gliwice.
Turbosprężarki Nowy Sącz, Tychy, Jelenia Góra, Nysa, Stargard Szczeciński, Wałbrzych, Koszalin, Starachowice.