bosch service regeneracja turbosprężarek

regeneracja

turbosprężarek samochodowych

film pracowni naprawy turbosprężarek

Mielec turbiny

MIELEC TURBINY | Turbosprężarki Mielec |Turbo Mielec – naprawa, regeneracja w Bosch Diesel Service ASO Melett – WYSYŁKOWO CAŁA POLSKA – czas to tylko 1-2 dni

Udostępnij
Zapraszamy do polubienia naszego kanału
Zapraszamy do polubienia naszego profilu na instagramie
Zapraszamy do polubienia naszego profilu na wykop.pl


Mielec jest jednym z większych miast województwa podkarpackiego, ulokowany zaś został w dolinie Wisłoki, na obszarze Kotliny Sandomierskiej. Miasto powstało na przełomie XIII i XIV wieku, jako miejscowość rzemieślnicza.

Prawa miejskie Mielec otrzymał jednak dopiero w 1470 roku. W znajdującym się w zachodniej części województwa podkarpackiego(blisko granicy z województwami małopolskim oraz świętokrzyskim) mieście żyje około 61 tysięcy stałych mieszkańców, rozlokowanych na terenie obejmującym 47km2. To właśnie w Mielcu powstała pierwsza w Polsce Specjalna Strefa Ekonomiczna, nazwana EURO-PARK MIELEC, a stało się to w 1995 roku. W Polskich Zakładach Lotniczych Mielec, będących największym tego typu zakładem produkcyjnym w kraju, powstawały niegdyś takie maszyny jak PZL.37 Łoś czy TS-11 Iskra, zaś obecnie tworzy się tu samoloty akrobacyjne Aero AT-3 oraz AT-4, wielozadaniowe PZL M28 Skytruck i M28B Bryza, a także najbardziej znany na świecie samolot rolniczy PZL M18 Dromader i średni wielozadaniowy śmigłowiec transportowy S-70i Black Hawk. Na terenie PZL znajdowała się także Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego Mielec, produkująca wagoniki kolejki górskiej, samochody osobowe Mikrus MR-300 i jedyny na świecie odrzutowy samolot rolniczy i jeden z dwóch odrzutowych dwupłatowców – M15 „Belphegor”. W Mielcu powstają obecnie znane i cenione na całym świecie pojazdy elektryczne Melex, luksusowe roadstery Leopard, repliki samochodu AC Cobra, okna dachowe Fakro, meble Black Red White, kosiarki spalinowe Husqvarna i wiele innych urządzeń, mebli czy elementów przemysłu budowlanego.

W tak dużym ośrodku przemysłowym z pewnością znaleźć można wiele samochodów dostawczych, ciężarowych i flotowych maszyn, należących do przedstawicieli różnych przedsiębiorstw znajdujących się w obrębie granic miasta. Wiele pojazdów przemierzających ulice Mielca posiada systemy doładowania, z których najpowszechniejszym układem jest turbosprężarka, tworzona z niezwykle odpornych na wysokie temperatury, ścieranie, czy korozję stopów i materiałów, gwarantujących jej długie działanie przed pierwszymi oznakami wyeksploatowania.

Niestety turbosprężarki w naszych autach często narażone są na różnego rodzaju zanieczyszczenia i drobiny materiałów przedostające się na wskutek nieszczelności któregoś z układów do wnętrza turbiny, wyrządzając w niej poważne uszkodzenia. Zdarza się również, że układ turbodoładowania nie ma odpowiedniego olejowania, co może być spowodowane słabej jakości lub zużytym już olejem silnikowym, odpowiadającym także za chłodzenie turbosprężarki. Starsze urządzenia mogą też ulegać już wyeksploatowaniu, ale mimo to opinie o turbinach w naszych silnikach są pozytywne.

W przypadku, gdy dojdzie do uszkodzenia układu turbodoładowania lub jakiegokolwiek układu z nim zintegrowanego, należy niezwłocznie skontaktować się z profesjonalnym serwisem turbosprężarek Melett - Pawlik, który dzięki posiadanym urządzeniom diagnostycznym będzie w stanie sprawdzić dokładnie przyczynę awarii i wykryć wszystkie mankamenty związane z danym egzemplarzem. Dobry Turboserwis będzie mógł także po przeprowadzeniu regeneracji turbosprężarki wyważyć jej rdzeń, co jest niezwykle ważną czynnością w przypadku tak dokładnego urządzenia, lecz niestety niemożliwą do wykonania bez odpowiedniej wyważarki specjalnie do tego celu przeznaczonej.(Mielec)

Zadzwoń pod numer Serwisu Turbo 609707060 i zamów kuriera.

Regeneracja turbosprężarek dla miast Warszawa, Łódź, Wrocław, Poznań, Kielce, Kraków, Katowice, Opole, Bielsko Biała.
Naprawa turbosprężarek Częstochowa, Białystok, Olsztyn, Gdańsk, Gdynia, Szczecin, Grudziądz, Gorzów Wielkopolski.
Testy turbosprężarek Piła, Suwałki, Elbląg, Ełk, Siedlce, Radom, Mielec, Rzeszów.
Czyszczenie turbosprężarek Lublin, Tarnów, Zielona Góra, Bydgoszcz, Legnica, Krosno, Kalisz, Rybnik, Gliwice.
Turbosprężarki Nowy Sącz, Tychy, Jelenia Góra, Nysa, Stargard Szczeciński, Wałbrzych, Koszalin, Starachowice.