bosch service regeneracja turbosprężarek

regeneracja

turbosprężarek samochodowych

film pracowni naprawy turbosprężarek

Regeneracja turbiny Lublin | Melett serwisy | naprawa turbosprężarek

Udostępnij
Zapraszamy do polubienia naszego kanału
Zapraszamy do polubienia naszego profilu na wykop.pl


Lublin jest największym po wschodniej stronie Wisły miastem na prawach powiatu w Polsce z bazującą na przetwórstwie żywności i przemyśle samochodowym gospodarką.

Miasto położone jest nad rzeką Bystrzycą, której dolina dzieli Lublin na dwie części cechujące się różnymi krajobrazami. Oprócz Bystrzycy przez miasto przepływają jej dwa dopływy, czyli Czerniejówka i Czechówka, które oraz niewielkich rozmiarów Nędznica. Lublin otrzymał prawa miejskie w 1317 roku i przez wiele wieków był jednym z najważniejszych miast w Polsce. Aktualnie miasto to zajmuje powierzchnię 147,5km2 zamieszkiwaną przez około 326 464 osoby.

Podstrefa Ekonomiczna znajdująca się na terenie Lublina to obszar znajdujący się w granicach Specjalnej Strefy Ekonomicznej Euro-Park Mielec, który jest ulokowany w niezwykle korzystnym, bezpośrednim sąsiedztwie Lubelskiego Węzła Kolejowego, znacząco ułatwiającego transport produkowanych w mieście towarów w inne regiony kraju i kontynentu. W Lublinie funkcjonuje wiele przedsiębiorstw z różnych gałęzi przemysłu, jednak najprężniej działają tu firmy przetwórstwa spożywczego i farmaceutyki(Perła, Lubella, Indykpol, Polmos Lublin, Polfa Lublin i Herbapol Lublin) oraz motoryzacyjne, takie jak Ursus, DZT Tymińscy czy fabryka maszyn rolniczych Sipma. Największymi miejscami pracy są tu jednak uczelnie, czyli Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej oraz Uniwersytet Medyczny w Lublinie, które zatrudniają łącznie ponad 10 tysięcy osób. Warto nadmienić, że nie są to jedyne uczelnie wyższe w tym mieście, istnieje tu także Uniwersytet Przyrodniczy i Politechnika Lubelska, a także niepubliczny, jednak działający na prawach uczelni państwowej, Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II.

Lublin stanowi ważny węzeł komunikacyjny ze względu na krzyżowanie się na jego obszarze dróg krajowych i międzynarodowych, takich jak S19, S12, S17 czy DK82, a także 4 drogi wojewódzkie o numerach 809, 822, 830, 835. Prócz wielu dróg znajduje się tu też węzeł kolejowy, łączący miasto na przykład z Odessą, Kijowem i Berlinem, oraz międzynarodowy Port Lotniczy Lublin-Świdnik, który znajduje się około 10 kilometrów od centrum miasta, w sąsiednim Świdniku. Rozwinięty przemysł oraz duże znaczenie logistyczne Lublina mają bezpośredni wpływ na natężenie ruchu w mieście, w którym wiele poruszających się pojazdów posiada zamontowane fabrycznie układy doładowania takie jak turbosprężarki. Są to urządzenia pozwalające na lepszą wydajność spalania mieszanki paliwowo-powietrznej, co przekłada się na zwiększenie osiągów i zmniejszenie emisji szkodliwych substancji, a także na zmniejszenie zużycia paliwa. Turbosprężarki spotkać można zarówno w silnikach wysokoprężnych jak i benzynowych, wiele pojazdów dostawczych i flotowych jeżdżących po ulicach Lublina jest wyposażonych w ten typ doładowania, ze względu na jego najkorzystniejsze właściwości spośród wszystkich układów.

Niestety, turbosprężarki samochodowe narażone są na różnego rodzaju drobiny i niewłaściwe użytkowanie pojazdów, w których są one zamontowane, co przyczynia się do różnego rodzaju awarii lub szybszego wyeksploatowania turbodoładowania, tak przydatnego układu dla poruszania się po pagórkowatym mieście, jakim jest Lublin. Dlatego też w przypadku uszkodzenia turbodoładowania, warto zainteresować się ofertą profesjonalnych zakładów MELETT zajmujących się regeneracją turbosprężarek, także tymi spoza Lublina, które powinny posiadać odpowiednie maszyny i narzędzia, jak na przykład wyważarki, które są niezbędne do przeprowadzenia prawidłowej regeneracji rdzenia turbosprężarki.

Regeneracja turbosprężarek dla miast Warszawa, Łódź, Wrocław, Poznań, Kielce, Kraków, Katowice, Opole, Bielsko Biała.
Naprawa turbosprężarek Częstochowa, Białystok, Olsztyn, Gdańsk, Gdynia, Szczecin, Grudziądz, Gorzów Wielkopolski.
Testy turbosprężarek Piła, Suwałki, Elbląg, Ełk, Siedlce, Radom, Mielec, Rzeszów.
Czyszczenie turbosprężarek Lublin, Tarnów, Zielona Góra, Bydgoszcz, Legnica, Krosno, Kalisz, Rybnik, Gliwice.
Turbosprężarki Nowy Sącz, Tychy, Jelenia Góra, Nysa, Stargard Szczeciński, Wałbrzych, Koszalin, Starachowice.